Kontaktinformācija
Adrese: Valguma iela 4a, Rīga, LV-1048
Reģ.Nr. 90002183562
Telefons: 67331492
E-pasts jautājumiem un priekšlikumiem:
pasts@kurzemesregions.lv

Notikumu kalendārs

< Novembris >
P
O
T
C
P
S
Sv
12345
6789
PIEEJAMS FINANSĒJUMS PASĀKUMĀ "IEGULDĪJUMI MATERIĀLAJOS AKTĪVOS" No šā gada 2017. gada
IESPĒJA PIETEIKTIES DALĪBAI OTRAJĀ KURZEMES BIZNESA INKUBATORA INVESTĪCIJU SESIJĀKurzemes
PIEEJAMS ES FONDU ATBALSTS CENTRALIZĒTĀS SILTUMAPGĀDES PROJEKTIEM Lai veicinātu
DARI TALSU NOVADAM - JAUNS BIZNESA IDEJU KONKURSS Lai veicinātu uzņēmējdarbību, Talsu novada
ATKLĀTS PROJEKTU KONKURSS VALSTS BUDŽETA FINANSĒTAJĀ PROGRAMMĀ "NVO FONDS"Sabiedrības
10
1112
AICINĀM PIEPILDĪT AINAVU DĀRGUMU KRĀTUVI AR STĀSTIEM UN ATTĒLIEM Ainavu ekspertu padome ir
13
VKK IZSLUDINA PIETEIKŠANOS ČETRU MĒRĶPROGRAMMU KONKURSIEM UN MŪŽA STIPENDIJAI Valsts
AS "LATVENERGO" UN ZIEDOT.LV IZSLUDINĀJA PROJEKTU KONKURSU SOCIĀLAS JOMAS ATBALSTAM2017. gada
IZSLUDINĀTS NODRPLUS PROGRAMMAS PROJEKTU KONKURSSValsts izglītības attīstības aģentūra
PIETEIKŠANĀS DALĪBAI SADARBĪBAS TĪKLOS Līdz 2018.gada 10.janvārim Latvijas pašvaldības
14
PROJEKTS “DABAS TŪRISMS VISIEM (UniGreen)” Projekta numurs: LLI-010 UZSĀKUŠĀS VIDES
PROJEKTS “DABAS TŪRISMS VISIEM (UniGreen)” Projekta numurs: LLI-010 NOTIKUSI PIRMĀ
PROJEKTS “DABAS TŪRISMS VISIEM (UniGreen)” Projekta numurs: LLI-010 ATKLĀJ PIRMO AR
15
16171819
20212223242526
27282930
Aktualitātes
Visas aktualitātes
2017-11-14
VKK IZSLUDINA PIETEIKŠANOS ČETRU MĒRĶPROGRAMMU KONKURSIEM UN MŪŽA STIPENDIJAI
 
Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) izsludinājis pieteikšanos četru mērķprogrammu konkursos un mūža stipendijai. Pieteikšanās atklāta mērķprogrammu konkursos ''Latvijai – 100'', ''Valstiski nozīmīgi pasākumi'', ''Daudzpusīgas profesionālās mākslas pieejamības nodrošināšana nacionālas vai reģionālas nozīmes attīstības centros Latvijas reģionos'', ''Profesionālu nevaldības kultūras organizāciju atbalsts'', kā arī atklāta pieteikšanās VKKF mūža stipendijai.

Mērķprogrammas ''Latvijai – 100'' mērķis ir nodrošināt Latvijas valsts simtgades svinību daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras pasākumu un norišu sagatavošanu un īstenošanu atbilstoši Latvijas valsts simtgades vēstījumam ''Es esmu Latvija'' un Latvijas valsts simtgades svinību sagatavošanas programmai. Plānotais programmas finansējums – ne mazāk kā 500 000 eiro.

Programmas ''Valstiski nozīmīgi pasākumi'' mērķis ir atbalstīt Latvijas kultūras procesam nozīmīgu, ilglaicīgu pasākumu norisi, kas piesaista plašu mērķauditoriju un veicina Latvijas kultūrvides saglabāšanu un attīstību vietējā un starptautiskā kontekstā. Mērķprogrammas budžets plānots  1,3 miljoni eiro apmērā, kas veidosies no AS ''Latvenergo'' ziedojuma (EUR 150 000 eiro) un VAS ''Latvijas valsts meži'' ziedojuma, un VKKF budžeta līdzekļiem.

''Daudzpusīgas profesionālās mākslas pieejamības nodrošināšana nacionālas vai reģionālas nozīmes attīstības centros Latvijas reģionos'' programmas mērķis ir finansēt reģionālu kultūras institūciju programmu, kas nodrošina daudzpusīgas profesionālās mākslas pieejamību nacionālas vai reģionālas nozīmes attīstības centrā, organizējot Latvijā rezidējošo profesionālās mākslas kolektīvu un mākslinieku, kā arī viesmākslinieku koncertus, izrādes, izstādes, filmu skates, izglītības programmas, meistarklases, rezidenču programmas, vai festivālus.

Programmai ''Profesionālu nevaldības kultūras organizāciju atbalsts'' iespējams pieteikt projektus literatūras, mūzikas un dejas mākslas, teātra mākslas, filmu mākslas, vizuālās mākslas, kultūras mantojuma, tradicionālās kultūras, dizaina un arhitektūras, kā arī starpdisciplināros nozares projektus.
VKKF mūža stipendiju piešķir izciliem kultūras un mākslas darbiniekiem par mūža ieguldījumu kultūras un mākslas attīstībā. Mūža stipendija katru mēnesi tiek maksāta papildus pensijai un citiem ienākumiem un netiek aplikta ar nodokļiem. To izmaksā no VKKF finanšu līdzekļiem. Stipendija tiek piešķirta konkursa kārtībā, ko izsludina vienu reizi gadā.

Balstoties uz VKKF nozares ekspertu komisijas atzinumu, lēmumu par mūža stipendijas piešķiršanu pieņem VKKF padome, izskatot katra pretendenta lietu individuāli. VKKF padome katru gadu nosaka piešķiramo mūža stipendiju skaitu.

Iesniegt pieteikumus mērķprogrammu konkursiem un mūža stipendijas konkursam iespējams līdz 24. novembrim plkst. 12:00 (sūtot pa pastu - līdz 21.11.2017. (pasta zīmogs)).
Informācijas avots: http://vkkf.lv/