Šī gada 18.septembrī Jūrkalnes dabas koncertzāles “Vējturu nams” koncertsezonu noslēgs Tomass Kleins, kā arī apvienība “Riga Reggae” ar savu akustisko programmu. Sagaidot rudens saulgriežus, mūziķi radīs siltu atmosfēru un ļaus gremdēties karstās vasaras atmiņās.

Sestdien plkst. 19.00 uz Vējturu nama skatuves kāps Liepājas mūzikas leģenda Tomass Kleins. Dziesmu autors, ģitārists un vokālists ir bijis dalībnieks tādās grupās kā “Līvi”, “Neptūns”, “Leģions”, “Fomins un Kleins”, kā arī “Saldās sejas”. Tomasa Kleina repertuārā ir Latvijā plaši pazīstamas un tautā iemīļotas dziesmas.

Savukārt plkst. 20.00 Jūrkalnē pirmo reizi viesosies “Riga Reggae”. Šī regeja apvienība sevi uz skatuves pieteica 2014. gadā, un kopš tā laika kļuvusi par aktīvāko sava žanra pārstāvi Latvijā. Plašāku atpazīstamību grupa ieguva 2017. gadā, izdodot debijas video dziesmai “Zvans pie durvīm”, kas kļuva par Latvijas radiostaciju hitu. Horens labi zināms kā radio, TV balss un pasākumu vadītājs. Savukārt Speiss aka Ints Ķergalvis ir grupas “Oranžās brīvdienas” līderis. Tas viss kopā arī ir apvienība “Riga Reggae” jeb latviski – pozitīvas vibrācijas Jamaikā dzimušos ritmos.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Jūrkalnes tautas namā. Biļešu cena – 5 EUR, pasākuma norises dienā un vietā – 7 EUR. Biļetes iespējams rezervēt pa tālr. 26261884.

Vējturu nama sēdvietas būs pieejamas personām ar derīgu digitālo Covid sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, un personas apliecinošu dokumentu. Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi.

ℹ️ Pasākums notiek sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu  #Kurzemeskultūrasprogramma2021 ietvaros, ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un A/S Latvijas valsts meži. Vairāk par Kurzemes kultūras programmu:  https://www.kurzemesregions.lv/kultura/

Plašāka informācija:

Uģis Dadzis

+371 29235516