Aicinām Jūs uz vebināru par jaunu Eiropas Komisijas iniciatīvu – “EU Missions”, kur iesaistījies arī Kurzemes plānošanas reģions, lai kopā ar partneriem no Zviedrijas un Lietuvas popularizētu instruments pieeju savos reģionos.

Vebinārs notiks 25.janvārī no plkst. 11.00 – 12.00. angļu valodā un tā ietvaros ikvienam interesentam būs iespēja vairāk uzzināt par iniciatīvu “EU Missions”, kā arī iepazīt jaunus veidus, kā strādāt ar inovācijām, tādējādi veicinot sava reģiona izaugsmi un attīstību, tai pašā laikā risinot arī ar sabiedrību saistītos jautājumus. No Kurzemes ar šo iniciatīvu jau strādā Liepāja,  pievienojoties misijai “Klimatneitrāla un vieda pilsēta”.

Semināra laiks: 25.janvārī plkst.11.00 (pēc Latvijas laika)

Semināra norises vieta: Zoom platforma, reģistrētie dalībnieki saņems saiti uz pasākumu

Darba valoda: angļu

Reģistrācija vebināram, aizpildot pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFJcroyXuKf6HlXB-QvSf4pZddYA6GgqYVrcrQFwLxUYdMrA/viewform 

Vebināra programma

“EU Missions” ir jauns veids, kā rast risinājumus dāziem no sabiedrības lielākajiem izaicinājumiem. Katria no piecām misijām ir ambiciozi mērķi, un tiek sagaidīt, ka tajos tiks līdz 2030.gadam sasniegti konkrēti rezutlāti. Lai to paveiktu, mums visiem ir jāiesaistās un jāstrādā kopā!

Piecas “EU Missions” galvenās iniciatīvas jeb misijas: pielāgošanās klimata pārmaiņām, mūsu okeānu un ūdeņu atjaunošana, klimatneitrālas un viedas pilsētas, virzīšanās uz veselīgākas augsnes atjaunošanu, cīņa ar vēzi.

Plašākai informācijai:
Aiga Meri,
Kurzemes plānošanas reģiona
Projektu nodaļas vadītāja
Tālrunis 67331634
Mob.tālrunis 29483674
e-pasts: aiga.meri@kurzemesregions.lv