Vai esat darba meklētājs vai apsverat jauna darba iespējas Latvijā?

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) uzaicina Jūs uz darbaspēka piesaistes tiešsaistes pasākumu „Darbs un karjera Latvijā”, kas norisināsies šī gada 30. novembrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 Eiropas darba dienu platformā: https://europeanjobdays.eu/en/event/job-and-career-latvia

Šis pasākums ir vērsts arī uz Latvijas valstspiederīgajiem, kas dzīvo ārzemēs un apsver iespēju atgriezties Latvijā.

Jau pirms pasākuma varat iepazīties ar piedāvātajām darba vietām un pieteikties uz darba interviju.

Darba meklētāja konta izveide ir nepieciešama, lai pieteiktos uz brīvajām darba vietām. Ja jums jau ir konts, piesakieties un izvēlieties pasākumu “Darbs un karjera Latvijā”.

30. novembrī no plkst. 14.00 līdz plkst. 16:00 pēc Latvijas laika (13.00 – 15.00 CET), tiešsaistes pasākuma laikā “Darbs un karjera Latvijā” būs iespēja tikties ar Latvijas darba devējiem, pārrunāt darba iespējas, noklausīties prezentācijas un saņemtkonsultācijas par darba un biznesa iespējām Latvijā, darba tiesību, sociālās drošības, nodokļu un citiem jautājumiem.

Dalība “Darbs un karjers Latvijā” tiešsaistē būs pieejama, izmantojot jebkuru datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu.

Pasākumu „Darbs un karjera Latvijā” rīko Nodarbinātības valsts aģentūra un Eiropas Nodarbinātības dienestu un partneru tīkls (EURES).

Papildu informācija par pasākumu pie Latvijas koordinatoriem:

Agija Mickeviča (e-pasts: Agija.Mickevica@nva.gov.lv)

Andris Segliņš (e-mail: Andris.Seglins@nva.gov.lv)

Uz tikšanos pasākumā “Darbs un karjera Latvijā” 30. novembrī!

 

Informācija pārpublicēta no mājas lapas: https://europeanjobdays.eu/en/event/job-and-career-latvia