Aicinām  uz tikšanos projekta “Kurzeme visiem” partneru kontaktpersonas un darbiniekus, kas iesaistīti sociālo pakalpojumu piešķiršanā un pakalpojumu nodrošināšanā.

Darba kārtībā ir plānota arī zviedru režisores Lēnas Kopelas (Lena Koppel) spēlfilmas  ”Cik brūkleņu ir pasaulē?” noskatīšanās, kas balstīta patiesos notikumos un stāsta par to, kā dzima un īstenojās ideja par neparasto un nu jau starptautiski pazīstamo ”Glada Hudik” teātri, kurā darbojas personas ar GRT (https://gladahudikteatern.se/lv/par-teatri/). Tā ir dziļi aizkustinoša un dzīvesspēku iedvesmojoša komēdija, kas neatstāj vienaldzīgu neviena skatītāja sirdi. Būs smiekli, un būs arī asaras! Filma Latvijā tiek demonstrēta projekta “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem” ietvaros (https://www.facebook.com/BerniNepiedzimstArAizspriedumiem).

Norises laiks: 2020.gada 5.augusts plkst. 11.00

Norises vieta: Tautas nams “Usma”, “Ausekļi”, Usmas pag., Ventspils novads.

Darba kārtība Reģistrācija pasākumam

Aicinām reģistrēties pasākumam līdz šī gada 3.augustam plkst.12.00, aizpildot anketu Kurzemes plānošanas reģiona pasākumu sadaļā, ziņas par projekta “Kurzeme visiem” partneru tikšanos labajā pusē (tur ērti varat nonākt, spiežot uz pogas “Reģistrācija pasākumam”).

Par projektu “Kurzeme visiem”

Projekts “Kurzeme visiem”  tiek īstenots, lai palielinātu ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem. To no 2015. – 2023.gadam ar Eiropas Sociālā fonda un valsts finansējuma atbalstu gandrīz 6,6 miljonu eiro apmērā īsteno Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar pašvaldībām, to bērnu sociālās aprūpes centriem un valsts sociālās aprūpes centru “Kurzeme”.

Vairāk informācijas par projektu tā mājas lapā: www.kurzemevisiem.lv vai Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā: https://www.kurzemesregions.lv/projekti/socialas-joma/kurzeme-visiem/.