Aicinām interesentus pievienoties Baltijas pārgājienu konferencei tiešsaistē šī gada 9. novembrī, kur atzīmēsim Baltijas garo distanču pārgājienu maršrutu – Jūrtakas un Mežtakas (baltictrails.eu) panākumus, savienojot Igauniju, Latviju un Lietuvu ar Eiropas garo distanču pārgājienu takām maršrutos E9 un E11.

Konferencē piedalīsies plašs pārgājienu taku jomā iesaistīto loks, daloties pieredzē taku plānošanā, ierīkošanā, apsaimniekošanā un uzturēšanā. Konferences prezentācijās iepazīsim Baltijas, Zviedrijas un Norvēģijas pieredzi. Tām sekos Baltijas paneļdiskusijas, apspriežot izaicinājumus un risinājumus tādos praktiskos aspektos kā vietējās sabiedrības iesaistīšana, ieguvumi un taku uzturēšana ilgtermiņā. 

Konference notiks ZOOM platformā, darba valoda – angļu.

Reģistrējieties konferencei līdz š.g. 5.novembrim un gaidiet mūsu apstiprinājumu! Tiekamies!

Projekts LLI-448 „Mežtakas izveide Latvijā un Lietuvā un Jūrtakas pagarināšana Lietuvā” (Pārgājienu projekts) tiek īstenots ar Eiropas Savienības un Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. –2020. gadam atbalstu.

Informāciju sagatavoja:

Aija Neilande
Projekta “Pārgājienu maršruts” koordinatore
Tālr. +371 26147139
aija.neilande@kurzemesregions.lv

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Kurzemes plānošanas reģions un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.