Interreg V-A Latvija – Lietuva pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 projekta LLI – 131 “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā” (BUSINESS SUPPORT)

 

Varbūt Tu vēlies ar kādu dalīties savās zināšanās un pieredzē? Ja Tev ir tāds aicinājums, tad Tu vari kļūt par mentoru kādam jaunam uzņēmējam, kuram Tava palīdzība būtu noderīga, uzsākot uzņēmējdarbību.

gada 6. un 13. februārī Saldus novada attīstības biedrības telpās  tiek organizētas 2 dienu mentoru mācības, kurās pieteikties var ikviens, kurš vēlas nākotnē kļūt par mentoru. Biznesa mentoru tīkls apvienos esošos un topošos uzņēmējus, lai savstarpēji dalītos pieredzē un lai pieredzējušie uzņēmēji ar padomu, pieredzi un iedrošinājumu palīdzētu jaunajiem uzņēmējiem pārvarēt grūtākos brīžus uzņēmējdarbībā.

  • Norises vieta: Saldus, Striķu iela 2.
  • Datums:  6. un 13.februāris
  • Lektori: Aigars Rūdulis, Sandra Fridrihsone

Mentoru apmācības rīko Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar LLKC Latvija – Lietuva pārrobežas sadarbības programmas “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā” ietvaros (projekta Nr. LLI-131).

Vairāk informācijas un pieteikšanās pie projekta vadītāja Aigars Rūduļa, zvanot 26525870 vai rakstot aigars.rudulis@kurzemesregions.lv.