Šī gada 16.decembrī plkst. 10.00 Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar VARAM rīko projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” atklāšanas pasākumu tiešsaistē.

Pasākuma laiks: 16.decembrī plkst.10.00

Pasākuma norises vieta: tiešsaistē, Zoom platformā

Pasākuma norises valoda: angļu

Pieteikšanās pasākumam: līdz 14.decembrim, aizpildot anketu Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā. Reģistrētajiem dalībniekiem saite uz pasākumu Zoom platformā tiks nosūtīta uz noradīto e-pastu.

Pieteikšanās pasākumam

Pasākuma programma:

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.

 Par Kurzemes plānošanas reģionu

Kurzemes plānošanas reģions ir viens no pieciem plānošanas reģioniem, kas izveidots 2006. gada jūnijā ar mērķi – nodrošināt reģiona attīstības plānošanu, koordināciju, pašvaldību un citu valsts pārvaldes iestāžu sadarbību. To veido 8 pašvaldības  – 2 valstspilsētas – Liepāja un Ventspils – un 6 novadi – Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novads. Vairāk par Kurzemes plānošanas reģionu, tā funkcijām un īstenotajiem projektiem var uzzināt: www.kurzemesregions.lv

Papildu informācijai:
Viktorija Reine
Kurzemes plānošanas reģiona projektu koordinatore
e-pasts: viktorija.reine@kurzemesregions.lv