Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Ventspils pilsētas pašvaldība aicina pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, kas notiks 3. – 4. aprīlī Olimpiskajā centrā “Ventspils”.

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” jau otro gadu tiks veidotas kā Iespēju festivāls, kurā būs iespējams vienkopus iepazīties ar daudzpusīgu dalībnieku piedāvājumu un plašu programmu: uzņēmēju izstāde, biznesa forums, tīklošanās pasākums, kultūras programma, izglītības un karjeras iespējas reģionā, u.c.

Sadarbības partneri Ventspils brīvostas pārvalde un banka Citadele. Informatīvais atbalstītājs “Kurzemes Radio”.

Pasākuma mērķis ir veicināt un attīstīt uzņēmējdarbību:

  • popularizēt vietējos uzņēmējus, veidojot uzņēmēju sasniegumu parādi jeb izstādi;
  • iepazīstināt ar karjeras iespējām un brīvajām vakancēm pilsētā un reģionā;
  • iepazīstināt ar profesionālās izglītības apguves un karjeras veidošanas iespējām.

Dalībnieku ieguvumi:

  • iespēja paplašināt savu sadarbības partneru un klientu loku, satikt konkurentus;
  • parādīt savu uzņēmumu kā stabilu un motivējošu darba vietu esošajiem darba ņēmējiem un nākotnes darbiniekiem – studentiem un skolniekiem;
  • veidot un uzturēt personīgos kontaktus;
  • iepazīties ar uzņēmēju delegācijām no ES un NVS valstīm;
  • piedalīties  Biznesa forumā, ekspertu diskusijās, tīkolšanās pasākumā, dalībnieku vakara svinīgajā pasākumā;
  • uzņēmuma reklāma Uzņēmēju dienu mājas lapā un sociālajos tīklos;
  • reklāmas iespējas plašam izstādes apmeklētāju lokam.

Iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” vienkopus plānots pulcēt dažādu nozaru uzņēmējus un izglītības iestādes, lai apmeklētājiem interaktīvā veidā būtu iespēja uzzināt par reģiona uzņēmumiem, to vakancēm, pieprasītajām profesijām un to apguves iespējām. Uzņēmējiem tā būtu iespēja uzrunāt  gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kam svarīgi ir uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas nākotnē. Akcentēsim arī darba tirgus aktualitātes un karjeras iespējas, jo darbaspēka pieejamība Latvijā nav vairs tikai riska faktors, bet reāls Latvijas ekonomikas attīstības kavēklis. Darba devēji tiek aicināti piedāvāt brīvās vakances un prakses vietas savā uzņēmumā. Mācību iestādēm, akcentējot profesionālo vidējo un augstāko izglītību, tā ir laba iespēja sniegt informāciju par mācību programmām. Sadarbībā ar CV Online norisināsies praktisks seminārs – meistarklase, kurā darba devējiem būs iespēja uzzināt pamatprincipus uzrunājoša darba sludinājuma sagatavošanā un tā reklamēšanai sociālajos tīklos.

Pirmā diena būs veltīta vairāk B2B aktivitātēm un karjeras iespējām gan jauniešiem, gan  darba meklētājiem.  Festivāla ietvaros tiks organizēts Biznesa forums, semināri un diskusijas ar augsta līmeņa ekspertu iesaisti par tādām  uzņēmējdarbībai aktuālām tēmām kā produktivitātes veicināšana, tehnoloģiju sniegtās iespējas, darba tirgus nākotnes tendences u.c.   Pasākuma laikā plānotas ienākošās uzņēmēju delegācijas no ES un NVS valstīm, lai palīdzētu uzņēmējiem veidot starptautiskus kontaktus. Piektdienas noslēgumā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt neformālu, saviesīgu vakara pasākumu,  nepiespiestā gaisotnē baudot ēdienus, dzērienus un dzīvo mūziku, paralēli turpinot iepazīšanos ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Sestdien, izstādes norises zālē piedāvāsim kultūras programmu, kulinārijas meistarklases un degustācijas, tehnoloģiju un inovāciju izklaides, loterijas un pārsteiguma šovu aktivitātes. Pasākuma skatuve tiks nodota plašajai kultūras uz izklaides programmai, kura kā jau ierasts pulcēs plašu apmeklētāju interesi. Arī dalībniekiem piedāvājam iespēju organizēt dažādas izklaides aktivitātes un loterijas.

Pēc saņemtām atsauksmēm no iepriekšējo gadu dalībniekiem secinām, ka ikviens uzņēmējs, piedaloties izstādē var veicināt sava biznesa attīstību, sasniegt plašu potenciālo klientu loku, iepazīstinot apmeklētājus ar sevis radīto produkciju un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī iegūt jaunus kontaktus.

Vēršam uzmanību, ka iespējama arī Agrā pieteikšanās – reģistrējot savu dalību līdz 15. janvārim, iegūsiet izdevīgākus dalības maksas noteikumus.

Papildus informācija par dalības nosacījumiem: www.uznemejudienas.lv

LTRK Valdes padomniece reģionālajos jautājumos Ilze Brice, tālrunis: 29 141 693, e-pasts: ilze.brice@chamber.lv vai

LTRK Kurzemes reģiona pasākumu organizēšanas vadītāja Santa Eizenarma-Leja, tālrunis: 29 757 233, e-pasts: santa.eizenarma@chamber.lv