Atzīmējot #varoņugads2021,  Aizsardzības ministrija savā sociālo tīklu profilā Facebook iepazīstina ar zemessargu ģimeni Sandi un Evu Behmaņiem: Sandis ir Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba zemessargs, un Eva dien Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljons.

Pēc gandrīz 10 Lielbritānijā pavadītiem gadiem Behmaņu ģimene ir atgriezusies 🇱🇻 Latvijā un savā dzimtajā pusē Skrundas novadā, senā mežsarga sētā “Trīsuļi” izveidojusi Permakultūra – ilgtspējīga saimniekošana saimniecību. Pērn “Trīsuļos” arī notika Kurzemes Permakultūras svētki, kuros varēja uzzināt, kā laukos saimniekot videi draudzīgi.

Sandis un Eva Behmaņi arī piedalās Skrundas novada pašvaldības remigrācijas sekmēšanas projekta sarunu vakaros “Pasaules garša”, lai dalītos savā pieredzē par dzīvi ārzemēs un atgriešanos Latvijā, tā palīdzot no jauna iejusties arī citām remigrējušām ģimenēm.

“Šī ģimene ir apliecinājums dzimtenes mīlestībai, tam, ka jāklausa savai sirdij, jādara tas, ko mīli,” apliecina Skrundas novada pašvaldība. Behmaņu ģimene ir saņēmusi pašvaldības pateicības rakstu par sabiedrības saliedētības veicināšanu, atbalstu remigrējušajām ģimenēm, Skrundas novada vārda un permakultūras saimniekošanas iespēju popularizēšanu, kā arī izglītošanu par videi draudzīgāku saimniekošanu lauku vidē.

2020. gada Ziemassvētkos Behmaņu ģimene arī saņēma Valsts prezidents apsveikumu kā ģimene, kura ar savu ikdienas dzīvi, darbu un paveikto iedvesmo līdzcilvēkus.

Informācija pārpublicēta no Aizsardzības ministrijas sociālajā tīklā Facebook publicētā. Teksta un vizuāļa autors ir Aizsardzības ministrija: https://www.facebook.com/2074627412820465/posts/2922800104669854/