Mācībām tiešsaistē kopumā pieteikušies vairāk nekā 70 jaunieši no Liepājas, Saldus, Kuldīgas, Skrundas, Aizputes, Rucavas, Sabiles, Kandavas, Tukuma, Grobiņas un citām Kurzemes vietām. Līdz pat Jāņiem jaunieši tiešsaistē pieredzējušu lektoru pavadībā apgūt metodes par sava nākotnes darba, uzņēmējdarbības jomas definēšanu, ideju izstrādi, un izmantojot  savstarpēja atbalsta sistēmu, iegūs kontaktu tīklu savu ideju ieviešanai dzīvē.

Daļa no dalībniekiem pievienojās klātienes mācībām Liepājā, kurā uzreiz praksē apguva prasmes, kas nepieciešamas jebkurā darbā vai uzņēmējdarbības jomā – savu Flowu jeb plūsmas stāvokļa noteikšanu, komunikāciju un savu vērtību definēšanu.

”Esmu ļoti patīkami pārsteigts par to, cik Kurzemē ir aktīvi, mērķtiecīgi un jau tik zinoši jaunieši, no kuriem dažiem ir tikai 16 gadu” – tā par mācību pirmo dienu Liepājā saka mācību veidotājs Zuarguss Zarmass. Viņš norāda, ka: ”Ļoti priecājas, ka strādās kopā ar šiem jauniešiem vēl divas nedēļas, lai palīdzētu viņiem nodefinēt industriju, kurā attīstīties darba vai uzņēmējdarbības jomā, saprast sev piemērotu lomu projektos vai uzņēmumos un saņemt atbildes uz citiem svarīgiem jautājumiem, kas skar viņu nākotnes darba jomu.”

Mācību kursā piedalās Kurzemes jaunieši vecumā līdz 30 gadiem, kuru dzīvesvieta ir Kurzemes reģionā. Lektoru vidū ir uzņēmējs un mācību tīkla ”11 humans”, kurā notiek tiešsaistes mācības, veidotājs Zuarguss Zarmass, kā arī vēl vairāki uzņēmēji un investori, kas dalīsies ar dažādiem noderīgiem padomiem un trikiem, kā savas uzņēmējdarbības idejas realizēt dzīvē. Mācību process beigsies pirms Jāņiem – 22.jūnijā.

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Kontaktinformācija:

Baiba Kūma
Kurzemes plānošanas reģions
E-pasts: baiba.kuma@kurzemesregions.lv

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.