Pieaugušo izglītības iestādes Kurzemē

Kurzemes plānošanas reģionā pieaugušo izglītības pakalpojumus sniedz

Pašvaldību pieaugušo izglītības centri

Ventspils Digitālais centrs Ventspils Digitālais centrs Grobiņas novada PIC

 

Profesionālās izglītības iestādes

Liepājas Jūrniecības koledža Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola Liepājas Valsts tehnikums Saldus tehnikums Ventspils Valsts tehnikums Rīgas Valsts tehnikuma filiāle Laidzē

 

Augstskolu Mūžizglītības nodaļas

Liepājas universitāte Liepājas universitāte Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiāle Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāle

 

Privātie mācību centri un citi izglītības piedāvātāji

Nodarbinātības Valsts aģentūras filiāles Kultūras centri, muzeji, bibliotēkas Biedrības Profesionālās ievirzes izglītības iestādes – mākslas un mūzikas skolas Vispārizglītojošās skolas

Iestāde

Adrese

Kontaktpersona

e-pasts

Telefons

 Pašvaldību pieaugušo izglītības centri (PIC)

Grobiņas novada PIC

M.Namiķa iela 19, Grobiņa, Grobiņas novads,LV-3430

Mārīte Bruža

pic@apollo.lv

63491215

 Talsu novada PIC

K. Valdemāra iela 17a, Talsi

Inga Sokolova

inga.sokolova@talsi.lv 

26518464

Nīcas novada PIC

Bārtas iela 6, 
Nīca, Nīcas pagasts, Nīcas novads, LV – 3473

Kristīne Kopštāle

kristine.kopstale@nica.lv

63452256

Ventspils Digitālais centrs

 Akmeņu iela 3, Ventspils, LV-3601

Gunta Blumberga

gunta.blumberga@ventspils.lv

63607607

 

Profesionālās izglītības iestādes

 

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

Liepājas iela 31, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV-3301

Zanda Šlegelmilha

slegelmilha@inbox.lv

63324082

Liepājas Valsts tehnikums

Ventspils iela 51, Liepāja, D-120B

Aigija Kraukle

aigija.kraukle@lvt.lv

63484781

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

Ausekļa iela 11/15, Liepāja, LV-3401 

Sanda Liepa-Vjakse

sanda.liepa-vjakse@lmmdv.edu.lv

26478583

Liepājas Jūrniecības koledža

Uliha ielā 5, Liepāja, LV-3401

Svetlana Raksa

svetlana.raksa@ljk.lv

63484619

Saldus tehnikums

Kalnsētas iela 24, Saldus, LV-3801

Inga Zilvere

inga.zilvere@saldustehnikums.lv

25665899

Ventspils Valsts tehnikums

Saules iela 15, Ventspils

Egita Udodova

egita.udodova@pikc.lv

26566648

Rīgas Valsts tehnikuma filiāle Laidzē

Laidze, Laidzes pagasts, Talsu novads, LV-3280

Andra Zenčaka

andra.zencaka@rvt.lv

67325748

Augstskolas

 

Liepājas universitāte

 Lielā iela 14, Liepāja, LV-3401

Ilma Neimane

ilma.neimane@liepu.lv

63407750

Ventspils augstskola

 Inženieru iela 101A, Ventspils, LV-3601

Sergejs Zikovs

sergejs.zikovs@venta.lv

63629650

RTU Liepājas filiāle

Liedaga iela 3, Liepāja, LV-3416

Marta Moiseja

marta.moiseja@rtu.lv

67089439

RSU Liepājas filiāle

Riņķu iela 24/26, Liepāja, LV-3405

Lelde Atvara

lelde.atvara@rsu.lv

63484632

Mācības nodarbinātajiem

Līdz 2022.gadam nodarbinātajiem ir iespējas mācīties projektā, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (sasaistīt ar linku www.macibaspieaugusajiem). Pieteikšanās mācībām notiek pa kārtām. Programmu piedāvājums atbilst nozaru darba tirgus vajadzībām. Pašvaldībās, kuras projektā iesaistījušās kā sadarbības partneri, ir projekta koordinators, kurš konsultē par visām iespējām. Koordinatoru kontakti pieejami šeit