Noslēgusies akcija #desouzKurzemi!

Esam aizvadījuši 20 aizraujošas, izzinošas un neparasti skaistas nedēļas! Ir noslēgusies mūsu jau otro gadu īstenotā Kurzemes ceļošanas akcija. Esam saņēmuši daudz jauku pateicības vārdu un, kā daži dalībnieki atzīst, sāk jau veidoties atkarība:) Un tas ir LIELISKI!!!🥳 Tāpēc arī mēs vēlamies pateikties VISIEM, VISIEM, VISIEM, kuri piedalījās mūsu ne visai nopietnajā Kurzemes desošanas akcijā un ceram, ka drīzumā atkal saorganizēsim ko interesantu! 💚
 

19.oktobrī paziņojam #desouzKurzemi akcijas 2 galveno balvu ieguvējus! Un tā:

  • 🥇GALVENĀS akcijas balvas izlozē piedalījās 8 čaklākās akcijas desotājas, kuras piedalījušas turpat visās akcijas tematiskajās nedēļās: Kristīne Maslovska, Daiga Zvejniece, Lana Poterjailo, Zeltīte Čemme, Gunita Šeluhina, Solveiga Kūlaine, Inga Krivcova un Sintija Jonaite Virbicka. Un laimīgā loze krita Kristīnei Maslovskai!!!! 🥳🥳🥳  APSVEICAM, JŪS, mūsu aktīvākā desotāja!!! Balvā Kristīnei – LIDOJUMS AR GAISA BALONU virs Kurzemes!
  • Savukārt otrās🥈balvas uzvarētāju ar balsu vairākumu izvēlējās Kurzemes plānošanas reģiona kolektīvs, un tā ir mirkļbirkas jeb taga #esitrakspēcKurzemes autore SOLVEIGA KŪLAINE!!!🥳🥳🥳 Solveigai balva no viesnīcas Art Hotel ROMA ar DĀVANU KARTI ATPŪTAI VIESNĪCĀ 2 PERSONĀM!

Taču visa beigas ir kaut kā jauna sākums:) Aicinām visus joprojām dalīties ar jaukiem, īpašiem, neparastiem Kurzemes kadriem ar #esitrakspēcKurzemes un, ej nu sazini, varbūt vēl kāda dāvaniņa no mums tiks sarūpēta!!!

Kā tas viss notika?

Atgādinam, ka, sākot ar 1.jūniju, Kurzemes plānošanas reģions turpināja akciju aktīvākam dzīvesveidam, ko iesākām pagājušajā gadā ar nosaukumu #takoKurzemē! Ja pērn Kurzemē galvenokārt takojām, tad šogad uz Kurzemi desojām! Jo Kurzeme kļūst arvien pieejamāka, aizrautīgāka un piedzīvojumiem bagātāka:

Šovasar akcijas piedāvājumā bija: 20 nedēļas, 20 tēmas, 20 dažādas balvas!

Kā piedalījās akcijā?

Katras nedēļas sākumā publicējām vienu tēmu (piem., dabas takas, militārais mantojums, industriālais mantojums utt.) ar ieteikumiem, kur doties, ko piedzīvot un ko jaunu iepazīt Kurzemē, tāpēc:

  • Desojām uz Kurzemi!
  • Dalījāmies ar savu piedzīvojumu bildēm un iespaidiem Facebook vai Instagram un
  • Pievienojām tēmturi #desouzKurzemi un katras nedēļas attiecīgo tēmturi (#takoKurzemē, #veloKurzemē, #laivoKurzemē, #burāKurzemē, #copēKurzemē, #putnoKurzemē, #Jūrtaka, #kurširullē, #atkodmilitāro, #industriālaismantojums, #kātoarsuni utt.).

Reizi nedēļā tika izraudzīts viens laimīgais, kurš saņēma īpašu balvu no Kurzemes plānošanas reģiona. 

Balvu ieguvējus katru nedēļu izziņojām šajā mājas lapas sadaļā un Kurzemes plānošanas reģiona Facebook un Instagram profilā.  

No akcijas dalībniekiem sociālajos tīklos sagaidijām gan vienkāršas, ikdienišķas, ģimeniskas bildes ar jūsu Kurzemes piedzīvojumiem, gan, protams, sevišķi priecāsimies, ja izdosies noķert kādu īpašu un neparastu kadru. 

Akcijas noslēgumā devām 2 īpašas balvas:

  • kādam, kurš būs visaktīvāk piedalījies akcijā un visvairāk izmantojis dažādos nedēļu tēmturus 
  • vienam laimīgajam, kurš būs izgudrojis un piedāvājis jaunu tēmturi nākošā gada akcijai! Jaunos tēmturus aicinām publicēt savos postos kopā ar #desouzKurzemi.

Visu nedēļu tēmas un uzvarētāji