Piedalies akcijā #desouzKurzemi!

Sākot ar 1.jūniju, Kurzemes plānošanas reģions turpina akciju aktīvākam dzīvesveidam, ko iesākām pagājušajā gadā ar nosaukumu #takoKurzemē!Ja pērn Kurzemē galvenokārt takojām, tad šogad uz Kurzemi desojam! Jo Kurzeme kļūst arvien pieejamāka, aizrautīgāka un piedzīvojumiem bagātāka:

Šovasar akcijas piedāvājumā ir: 20 nedēļas, 20 tēmas, 20 dažādas balvas!

Kā piedalīties akcijā?

Katras nedēļas sākumā publicēsim vienu tēmu (piem., dabas takas, militārais mantojums, industriālais mantojums utt.) ar ieteikumiem, kur doties, ko piedzīvot un ko jaunu iepazīt Kurzemē, tāpēc:

  • Deso uz Kurzemi!
  • Dalies ar savu piedzīvojumu bildēm un iespaidiem Facebook vai Instagram un
  • Pievieno tēmturi #desouzKurzemi un katras nedēļas attiecīgo tēmturi (#takoKurzemē, #veloKurzemē, #laivoKurzemē, #burāKurzemē, #copēKurzemē, #putnoKurzemē, #Jūrtaka, #kurširullē, #atkodmilitāro, #industriālaismantojums, #kātoarsuni utt.).

Reizi nedēļā tiks izraudzīts viens laimīgais, kas saņems īpašu balvu no Kurzemes plānošanas reģiona. 

Balvu ieguvējus katru nedēļu izziņosim šajā mājas lapas sadaļā un Kurzemes plānošanas reģiona Facebook un Instagram profilā.  

No akcijas dalībniekiem sociālajos tīklos sagaidām gan vienkāršas, ikdienišķas, ģimeniskas bildes ar jūsu Kurzemes piedzīvojumiem, gan, protams, sevišķi priecāsimies, ja izdosies noķert kādu īpašu un neparastu kadru. 

Akcijas noslēgumā dosim 2 īpašas balvas:

  • kādam, kurš būs visaktīvāk piedalījies akcijā un visvairāk izmantojis dažādos nedēļu tēmturus 
  • vienam laimīgajam, kurš būs izgudrojis un piedāvājis jaunu tēmturi nākošā gada akcijai! Jaunos tēmturus aicinām publicēt savos postos kopā ar #desouzKurzemi.

17.nedēļas tēma: Deso uz Kurzemi copēt! (21. – 27.septembris)

🎯 Rudens nāk ar copi! Tāpēc 17.nedēļā #desouzKurzemi copēt!
Kā ik rudeni, ap šo laiku zivis kļūst īpaši aktīvas, un ir īstais laiks izmest āķi! Un, pat ja makšķerēšana nav Tavas dzīves lielā kaislība, dzestrie un rudenīgi dzidrie rīti ir tā vērti, lai pieceltos mazliet agrāk un dotos tos izbaudīt pie ūdeņiem!
 
Kas šonedēļ jādara?
✅ Ņem makšķeri un dodies uz upi, ezeru vai zivju dīķi baudīt rītu vai rāmu pēcpusdienu ;
✅ Dalies ar foto un lomu savā FB vai Instagram profilā
✅ tago #desouzKurzemi un 17.nedēļas tēmturi #copeKurzemē!

 
Nākamās nedēļas sākumā izraudzīsimies kādu laimīgo, kurš saņems balvā aktīvās atpūtas inventāru!
 
Noderīgi!
  •  airu laivu nomas iespējas Kurzemē skati kartē – https://ej.uz/copeKurzeme (lai nekas nesabojātu prieku par copi un sagaidāmo piedzīvojumu, laivas nomu piesaki iepriekš)
👉 Esi saudzīgs pret dabu un zivīm un ievēro “noķer un atlaid” principu!
👉 Atceries: kam rokā makšķere, tam nepieciešama makšķerēšanas karte. Bet atsevišķos ūdeņos vēl nepieciešama arī licence. Vislabākais palīgs to iegādē būs www.manacope.lv

 

Karte ar airu laivu nomas iespējām Kurzemē

Ne asakas!!!

Iepriekšējo nedēļu tēmas un uzvarētāji