Piedalies akcijā #desouzKurzemi!

Sākot ar 1.jūniju, Kurzemes plānošanas reģions turpina akciju aktīvākam dzīvesveidam, ko iesākām pagājušajā gadā ar nosaukumu #takoKurzemē!Ja pērn Kurzemē galvenokārt takojām, tad šogad uz Kurzemi desojam! Jo Kurzeme kļūst arvien pieejamāka, aizrautīgāka un piedzīvojumiem bagātāka:

Šovasar akcijas piedāvājumā ir: 20 nedēļas, 20 tēmas, 20 dažādas balvas!

Kā piedalīties akcijā?

Katras nedēļas sākumā publicēsim vienu tēmu (piem., dabas takas, militārais mantojums, industriālais mantojums utt.) ar ieteikumiem, kur doties, ko piedzīvot un ko jaunu iepazīt Kurzemē, tāpēc:

  • Deso uz Kurzemi!
  • Dalies ar savu piedzīvojumu bildēm un iespaidiem Facebook vai Instagram un
  • Pievieno tēmturi #desouzKurzemi un katras nedēļas attiecīgo tēmturi (#takoKurzemē, #veloKurzemē, #laivoKurzemē, #burāKurzemē, #copēKurzemē, #putnoKurzemē, #Jūrtaka, #kurširullē, #atkodmilitāro, #industriālaismantojums, #kātoarsuni utt.).

Reizi nedēļā tiks izraudzīts viens laimīgais, kas saņems īpašu balvu no Kurzemes plānošanas reģiona. 

Balvu ieguvējus katru nedēļu izziņosim šajā mājas lapas sadaļā un Kurzemes plānošanas reģiona Facebook un Instagram profilā.  

No akcijas dalībniekiem sociālajos tīklos sagaidām gan vienkāršas, ikdienišķas, ģimeniskas bildes ar jūsu Kurzemes piedzīvojumiem, gan, protams, sevišķi priecāsimies, ja izdosies noķert kādu īpašu un neparastu kadru. 

Akcijas noslēgumā dosim 2 īpašas balvas:

  • kādam, kurš būs visaktīvāk piedalījies akcijā un visvairāk izmantojis dažādos nedēļu tēmturus 
  • vienam laimīgajam, kurš būs izgudrojis un piedāvājis jaunu tēmturi nākošā gada akcijai! Jaunos tēmturus aicinām publicēt savos postos kopā ar #desouzKurzemi.

6.nedēļas tēma: PASAULE KURZEMĒ (6.jūlijs – 12.jūlijs)

Šīs nedēļas #desouzKurzemi tēma #pasauleKurzemē😉

Kas šonedēļ jādara?

  • apceļo pasauli tepat Kurzemē un atklāj vietas, kurām ir kāda saistība ar svešām zemēm,
  • dalies ar savu piedzīvojumu bildēm un iespaidiem FB vai Instagram un
  • tago #desouzKurzemi un 6.nedēļas tēmturi – #pasauleKurzemē

Kur smelties iedvesmu?

Kā noderīgu palīgu un iedvesmas avotu izmanto arī Ziemeļkurzemes – Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu tūrisma informācijas centru un Travitious izstrādāto piedzīvojumu “Apkārt pasaulei Ziemeļkurzemē” – https://travitious.com/apkartpasauleiziemelkurzeme.

Satiec Austrālijas krokodilu, uzkāp piramīdā, ieraugi Lielo kanjonu, aizbrauc tepat uz Ēģipti un vēl un vēl! Ar nepacietību gaidīsim foto no jau zināmām un, sevišķi, jūsu jaunatklātām vietām!
Nākamās nedēļas sākumā izraudzīsimies kādu laimīgo, kas saņems balvā aktīvās atpūtas inventāru!
 

Iepriekšējo nedēļu tēmas un uzvarētāji