Eiropas Tālmācības vidusskola ir skola, kas vieno latviešus visā pasaulē! Mūsu skolas misija ir palīdzēt bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem visā pasaulē atcerēties un iemācīties latviešu valodu, mūsu kultūras pamatakmeni.

Latviešu valodas nodarbības norisināsies tiešsaistē (online), mazās grupās vai individuāli. Grupu nodarbībās būs iespēja kontaktēties ar vienaudžiem no visas pasaules kopā ar mūsu pedagogu. Individuālās nodarbībās mūsu pedagogi un administrācija palīdzēs nospraust mērķi un kopīgiem spēkiem to sasniegt!

Mācības norisināsies jautrā un draudzīgā online gaisotnē, vingrinoties dažāda veida interaktīvus uzdevumus, klausoties interesantus stāstus par Latviju un tās kultūru saistošā sarunā ar mūsu kvalificētajiem pedagogiem. Grupu nodarbības ļaus iepazīt arī plašo pasauli un iegūt jaunus draugus – nodarbību var reizē apmeklēt no dažādām valstīm.

Kursi piedāvā:

  • Grupu nodarbībās būs iespēja kontaktēties ar vienaudžiem no visas pasaules kopā ar mūsu pedagogu;
  • Individuālās nodarbībās mūsu pedagogi palīdzēs nospraust mērķi un kopīgiem spēkiem to sasniegt;
  • Esam pretimnākoši – izveidosim nodarbību grafikus audzēkņiem ērtā laikā, ņemot vērā laika zonu;
  • Informēsim vecākus par mācību procesa gaitu, rezultātiem un atbildēsim uz visiem jautājumiem;
  • Mūsu nodarbību mērķis ir, lai jaunietis apgūst valodu caur visām 4 prasmēm (rakstīšana, lasīšana, runāšana un klausīšanās);
  • Grupu nodarbības ļaus iepazīt arī plašo pasauli un iegūt jaunus draugus;
  • Kursu noslēgumā audzēknis saņems Eiropas Tālmācības vidusskolas apliecību par latviešu valodas apguvi;
  • Esam jau guvuši pozitīvu pieredzi un rezultātus individuālām apmācībām, kas sekmējis skolēnu kompetenču attīstību un valodas prasmju kāpumu klātienes skolā.

Kontakti:

Pieteikties mācībām var visu gadu! Grupas komplektējam un rīkojam nodarbības tikko kā varam nokomplektēt vienu grupu, ņemot vērā laika zonu un vēlamos nodarbību laikus.

Jautājumi? Droši sazinies ar mums rakstot uz valodas@eiropasskola.lv vai zvanot/rakstot 28328834!

Lai pieteiktos, aizpildi anketu zemāk, vai raksti uz e-pastu!