Lai arī Jūrtakas projekts vēl tiek īstenots un tiek strādāts pie tā attīstīšanas, laiks iet uz priekšu un ir jāsāk plānot projekta noslēguma pasākumi. Tāpēc visus interesentus no 13. līdz 14. septembrim aicinām doties uz Igauniju,  kur norisināsies Jūrtakas projekta noslēguma konference, kājāmgājēju maršruta E9 oficiālā atklāšana Baltijas valstīs un organizēts pārgājiens no Lepanina uz Ainažiem.

Konferencē atskatīsimies uz to, kā tas sākās, izaicinājumiem un padarīto, kā arī vēlreiz pastāstīsim par Jūrtakas unikālākajām vietām Latvijā un Igaunijā. Tāpat arī dalīsimies ar novērojumiem par to, kāds ir Jūrtakas gājējs, kādu vecuma grupu, dzimumu, valsti tas pārstāv un citu informāciju, kuru esam apkopojuši.

Savukārt pārgājienā plānojam noiet 31.dienas maršrutu, ar nelielām izmaiņām tajā. Šis pārgājiens būs arī simbolisks, jo apvienos divas valstis – Latviju un Igauniju. Pārgājienu uzsāksim Lepanina, Igaunijā, un finišēsim Ainažos, Latvijā.  Dalībai pasākumā obligāti jāreģistrējas iepriekš, lai varam plānot transportu pārgājienu dalībnieku nogādāšanai uz sākuma punktu.

Jāatzīmē, ka darba valoda šajā pasākumā būs angļu un tas netiks tulkots.

pasākuma programma Reģistrēšanās pasākumam

Papildus informācija:
Kurzemes plānošanas reģions:
Aija Neilande, T.: 26147139
aija.neilande@kurzemesregions.lv
www.jurtaka.lv