Šī gada 22.augusta rītā pirms saullēkta biedrība „Bārtas upes radošā apvienība” gaidīs visus interesentus „Upeskrastos” Otaņķu pagasta Nīcas novadā uz pasākuma ar devīzi: „koncerts upē, brokastis rasā”.

Pulksten 5.00 no rīta dzirdēsiet gregoriskos dziedājumus „SCHOLA CANTORUM RIGA” izpildījumā, muzikālo apvienību „Gan’ gan’” , kuru pārstāv Ieva Tālberga un Diāna Jansone, Vara Siliņa mikroorķestri un Rucavas lauku kapelu „Paurupīte”. Pulksten 7.00 pasākuma turpinājums krastā, kur dzirdēsiet „Saule i tuvāk”, varēsiet aplūkot Ingas Ozolas fotoizstādi „Aust gaismiņa, lec saulīte” laivu šķūnī un iet jestrās rotaļās ar folkloras kopu „Ķoči” no Liepājas.

Nomas laivu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Aicināti ierasties arī klausītāji ar savām laivām un peldlīdzekļiem, ievērojot drošību uz ūdens. Ir iespēja ierasties iepriekšējā vakarā un nakšņot savā teltī.

Klausīties un skatīties bez maksas varēs arī no krasta, bet svarīgi ir ierasties laicīgi. Pēc pulksten 5.00 automašīnas jānovieto pirms tilta. Dalībniekiem iesakām līdzi ņemt lukturīti, siltas drēbes un ievērot klusumu.

Ap plkst. 7.00 „Upeskrastos” varēs baudīt brokastu putru, uzkodas, tēju un kafiju rīta rasā. Vēlams līdzi ņemt savus brokastu traukus – bļodiņu, šķīvīti, karoti un krūzīti, lai nevairotu planētas atkritumu kalnus.

Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā koncerts notiks „Upeskrastu” šķūnī.

Pasākums notiks sadarbībā ar Valsts kultūrkapitāla fondu, Kurzemes plānošanas reģionu un „Sofijas laivas”. Vairāk informācijas uzzināt var, zvanot Annai (tel. 22015141) vai rakstot biedriba.bura@gmail.com.

Pieteikšanās:

https://docs.google.com/forms/d/1epk_NxhqOn_SZm0EYN5z9j2dRC9CPTlpwOOGUMe6oGk/edit?edit_requested=true#responses

Biedrība „Bārtas upes radošā apvienība”