Lai veicinātu uzņēmējdarbības ideju rašanos, attīstību lai veicinātu jaunu, inovatīvu uzņēmējdarbības ideju rašanos un īstenošanu Kurzemē, īpaši inovāciju un rūpniecības jomās, Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar SIA ”Hars” augustā jauniešiem organizē divas bezmaksas nometnes. Nometne “Gribi būt uzņēmējs – sāc gatavoties jau tagad” jauniešiem vecumā no 13 – 17 gadiem notiks no 17.-21.augustam viesu namā ”Vītoliņi”, Tukuma novadā, savukārt nometne “Ieslēdz savu biznesa jaudu” jauniešiem vecumā no 18 – 30 gadiem notiks no 22.-26.augustam viesu namā ”Laidi” Kuldīgas novadā.

Nometnes paredzētas ikvienam Kurzemes reģionā deklarētam jaunietim, kurš domā, apsver, grib pamēģināt vai plāno kļūt par uzņēmēju, vai arī jau ir uzņēmējdarbības ceļa sākumā un vēlas uzlabot savas prasmes un spējas droši virzīties tālāk. Nometnes lektoru vidū būs izaugsmes lektore Marija Rasa, finanšu pratības trenere, izaugsmes koučs Kristīne Vilcāne un citi. Dalībniekiem meistardarbnīcās,  grupu darbos, komandu un citas aktivitātēs būs iespēja apgūt dažādas komunikācijas un sadarbības prasmes, biznesa ideju izstrādi un ideju prezentēšanu. Notiks arī ekskursijas uz vairākiem Kurzemes uzņēmumiem.

Nometne “Gribi būt uzņēmējs – sāc gatavoties jau tagad”

Nometne “Gribi būt uzņēmējs – sāc gatavoties jau tagad” paredzēta 13 – 17 gadus veciem Kurzemes jauniešiem, kuri apsver iespēju kādreiz kļūt par uzņēmēju un vēlas attīstīt līderības prasmes, sadarbību, biznesa ideju izstrādi un biznesa ideju pitshošanu, kā arī finanšu pratību.

Aicinām iepazīties arī ar izaugsmes treneres Marijas Rasas video aicinājumu uz nometni.

Plašāka informācija par nometni un pieteikšanās:  https://ieej.lv/xI94t

Pieteikšanās nometnei un nometnes programma

Nometne “Ieslēdz savu biznesa jaudu” 

Pieteikšanās nometnei un nometnes programma

Nometne “Gribi būt uzņēmējs – sāc gatavoties jau tagad” paredzēta jauniešiem vecumā no 18 – 30 gadiem, kuri apsver domu – kļūt par uzņēmējiem vai jau ir uzņēmējdarbības ceļa sākumā un vēlas uzlabot savas prasmes un spējas.

Aicinām iepazīties arī ar izaugsmes treneres Marijas Rasas video aicinājumu uz nometni.

Plašāka informācija par nometni un pieteikšanās:  https://ieej.lv/zt88Q

Katrā nometnē plānotais dalībnieku skaits – līdz 20 jauniešiem. Pieteikšanās nometnēm paredzēta līdz  9.augustam vai kamēr ir pieejamas vietas. Aktīvas pieteikšanās rezultātā, ja plānotais nometņu dalībnieku skaits tiks sasniegts, pieteikšanās anketas var tikt slēgtas arī ātrāk.

Kurzemes plānošanas reģions rīko nometnes, lai veicinātu jaunu, inovatīvu uzņēmējdarbības ideju rašanos un īstenošanu Kurzemē, īpaši inovāciju un rūpniecības jomās. Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Kontaktinformācija:

Viktorija Bērziņa
nometnesavene@gmail.com
26976239

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.