Viens no projekta RETROUT mērķiem ir izveidot Kurzemi par makšķerēšanas tūrisma galamērķi. Tādu galamērķi, ar kuru varam lepoties paši un uz kuru vēlas atbraukt makšķernieki gan vieni, lai nodotos azartiskai cīņai ar lielo lomu, gan kopā ar ģimenēm vai draugiem, lai izbaudītu Kurzemes neskarto dabu un viesmīlību.

Video rullīši sniegs ieskatu Kurzemes dabas skaistumā, parādīs iespējas makšķerēt upēs, ezeros un jūrā un norādīs priekšrocības, dodoties uz copi makšķerēšanas gida pavadībā.

Viens video sniedz vispārēju ieskatu Kurzemes makšķerēšanas potenciālā – ar muzikālu pavadījumu fonā mijas dabasskati ar makšķerēšanas procesu, izstāstot stāstu par būšanu dabā un parādot, cik dažādas mērķauditorijas (ģimenes ar bērniem, draugi vai makšķernieki – vienpatņi) var lieliski pavadīt laiku dabā.

Profesionālajiem un azartiskajiem makšķerniekiem veltītais reklāmas video demonstrē makšķerēšanas iespējas dažādos ūdeņos – jūrā, foreļupītēs, ezeros. Makšķerēšanas gidi pastāsta par dažādiem aroda noslēpumiem un sniedz padomus, kad vislabāk doties pie ūdeņiem pēc lielā loma.

Savukārt ģimenes atpūtai pie ūdens veltītajā video akcentēta kopā būšanas vērtība, dabas iepazīšana un prasmju nodošana jaunajai paaudzei.

Reklāmas rullīšus filmēja SIA Nords Porter Novelli, kuras komanda arī līdz šim ir veidojusi sižetus par makšķerēšanu gan Latvijā, gan ārvalstīs. Līdz ar to darba process reklāmas video sagatavošanā bija viegls, raits un ar lielu savstarpējo sapratni un uzticēšanos. Arī rezultāts ir tāds – viegls, uzrunājošs un ar lielu dabas mīlestību piesātināts.

Informāciju sagatavoja:
Zane Gaile,
Kurzemes plānošanas reģiona
projekta “Retrout” mārketinga koordinatore