Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar SIA “BIZNESAM.LV” organizē tiešsaistes seminārus jauniešiem vecumā no 13 – 30 gadiem biznesa ideju ģenerēšanai “IDEJU FITNESS© IDEJU ATTĪSTĪBAI”. Semināri notiks 2023. gada 29. novembrī, 5.decembrī un 2024. gada, 2. un 16. februārī, lai interesentiem būtu iespēja tajos piedalīties sev ērtākajā datumā.

Tiešsaistes semināros tiks meklētas atbildes uz jautājumiem:

  • Kādas lomas varam spēlēt ideju vadībā?
  • Kā radīt vairāk un labākas idejas?
  • Kā izmantot konkrētas ideju radīšanas metodes, lai vienmēr būtu idejas?

Mērķis: attīstīt un nostiprināt zināšanas un prasmes, kas saistītas ar ideju vadību, lai jebkurā laikā spētu radīt pārsteidzošas idejas uz kurām tiektos iesaistītās puses.

Uzdevumi:

  • Veidot izpratni par radošumu un dažādu metožu izmantošanu radošuma stimulēšanā.
  • Kombināciju ķīmijā praktizēt radošās domāšanas metodes izmantošanu pārsteidzošu ideju radīšanā.

 Zināšanu apgūšanas metodes: radošās domāšanas metodes, stāstu metode, intelektuālas un fiziskas provokācijas, spēļošana un individuāls mini tests.

Pieteikšanās semināriem, skenējot kvadrātkodu pasākuma afišā vai spiežot uz pogas, un aizpildot anketu:

Reģistrācija tiešsaistes semināriem

PROGRAMMĀ

  • Radošuma uzlāde – iesildīšanās
  • Kāda ir katra loma ideju vadībā?
  • Kā radīt vairāk un labākas idejas?
  • Ideju vadība praksē

Seminārus vadīs Elīna Miķelsone – zinātņu doktors, MBA, PostDoc. Inovāciju un ideju vadības lektore un konsultante, biedrības “Ideju un inovāciju institūts” valdes priekšsēdētāja. Patstāvīgi atjauno zināšanas inovāciju jomā ārvalstu universitātēs. Regulāri uzstājas kā referente dažādās starptautiskās zinātniskās konferencēs un publicē rakstus zinātniskajos izdevumos. Profesionāli vairāk kā 10 gadus guvusi pieredzi vadošos amatos. E.Miķelsone par inovāciju un ideju vadību vadījusi lekcijas dažādām mērķauditorijām gan skolotājiem, gan skolēniem, gan jaunajiem, gan pieredzes bagātiem uzņēmējiem. Vadījusi lekcijas, vieslekcijas un seminārus par inovācijām un radošumu akadēmiskā vidē, piemēram, RTU, RSU, RISEBA, BA, BVK gan neformālā LLKC, ZRKAC, LIAA u.c. Ar patiesu prieku darbojas RTU Dizaina fabrikā, palīdzot studentiem radīt jaunus produktus. Kopumā pēdējo 4 gadu laikā konsultējusi vairāk kā 400 esošos un topošos uzņēmējus inovāciju jautājumos. Elīna Miķelsone tiek piesaistīta arī kā inovāciju un ideju vadības speciālists dažādos projektos – Horizon2020, EstLat u.c.

Tiešsaistes nodarbības ir bez maksas un tiek organizētas ZOOM platformā. Dalībai ir nepieciešams dators, kas aprīkots ar kameru un mikrofonu.

Semināru organizē Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar SIA “BIZNESAM.LV” projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā”  ietvaros.Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.