Bērnu apģērbu ražotājs SIA “Tiny Bunny” no 31. jūlija līdz 2. augustam piedalījās izstādē “Playtime New York”, Ņujorkā, ASV. Dalība izstādē tika līdzfinansēta projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. “Playtime” izstādes norisinās dažādās valstīs un pulcē bērnu modes un dzīvesstila industrijas pārstāvjus no visas pasaules.

SIA “Tiny Bunny” valdes priekšsēdētāja Ilva Kauliņa dalību izstādē “Playtime New York” vērtē kā veiksmīgu – Amerikas klienti būtiski atšķiras no Eiropas izstāžu apmeklētājiem, tie ir daudz atvērtāki jauniem, sev nezināmiem zīmoliem. Ir iegūti gan jauni kontakti, gan jau reāli pasūtījumi.

Kurzemes reģiona uzņēmējiem projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros arī nākamgad būs iespēja pieteikties līdzfinansējumam dalībai savas pamatdarbības nozares izstādē Latvijā vai ārpus Latvijas. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”, un tā mērķis ir mazināt sociāli ekonomiskās attīstības līmeņa atšķirības un nodrošināt līdzsvarotu attīstību Kurzemes plānošanas reģionā, veicinot uzņēmējdarbības attīstību.

Kontaktinformācija:

Viktorija Reine
Kurzemes plānošanas reģions
E-pasts: viktorija.reine@kurzemesregions.lv

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.