No šā gada 2. līdz 4. jūlijam SIA “PADHAT” projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros piedalījās izstādē “Playtime Paris 2022”, Francijā, kas vienkopus pulcēja bērnu modes un dzīvesstila industrijas pārstāvjus no visas pasaules.

Neskatoties uz neskaitāmām piedzīvotām ķibelēm – lidostu darbinieku streikiem, atceltiem avioreisiem un noklīdušo bagāžu, uzņēmums godam pārstāvēja sevi un Kurzemes plānošanas reģionu starptautiskā izstādē, popularizējot savu nozari un iegūstot svarīgus kontaktus un potenciālus klientus.

Kurzemes reģiona uzņēmējiem projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros arī nākamgad būs iespēja pieteikties līdzfinansējumam dalībai savas pamatdarbības nozares izstādē Latvijā vai ārpus Latvijas. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”, un tā mērķis ir mazināt sociāli ekonomiskās attīstības līmeņa atšķirības un nodrošināt līdzsvarotu attīstību Kurzemes plānošanas reģionā, veicinot uzņēmējdarbības attīstību.

Kontaktinformācija:

Viktorija Reine
Kurzemes plānošanas reģions
E-pasts: viktorija.reine@kurzemesregions.lv

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.