Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus pieteikties semināram par Atvērto Inovāciju kā jaunu skatījumu uz sadarbību uzņēmējdarbībā. Atvērtā Inovācija ir ārējo un iekšējo resursu (zināšanu, pieredzes, radošuma) gudra pielietošana un sadarbība. Seminārā uzzināsi, kas ir crowdsourcing un kāpēc tas aktuāls pašlaik Latvijā un pasaulē, kā arī kā var sadarboties ar pūli biznesa attīstības kontekstā.

Semināra mērķis ir motivēt un iedvesmot topošos un esošos uzņēmējus izprast Atvērtās inovācijas būtību un apzināties savus iespējas un praktiskos soļus, lai uzlabotu sadarbības spējas un pielietotu atvērtās inovācijas rīcības savā uzņēmumā un komandā.

Semināru vadīs:

Iveta Cīrule, Dr.sc.administr. pēcdoktorantūras  pētniece, lektore, izglītības un inovāciju projektu vadītāja

Pieredzes stāsti:

  • Produkta WILD CANDY pieredzes stāsts – Iveta Cīrule.
  • Veselības tehnoloģiju jaunuzņēmuma “CastPrint” līdzdibinātājs un riska kapitāla fonda “Verge HealthTech Fund” Eiropā pārstāvis Sigvards Krongorns.

Reģistrācija ir obligāta!

Reģistrēšanās pasākumam saitē: https://business.gov.lv/pasakums/tiessaistes-seminars-atverta-inovacija-jauns-skatijums-uz-sadarbibu-uznemejdarbiba 

Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms semināra.

Vietu skaits ierobežots!

Vebināra darba valoda: latviešu

Dalība bezmaksas

Informācija pārpublicēta no LIAA platformas biznesa attīstībai: https://business.gov.lv/pasakums/tiessaistes-seminars-atverta-inovacija-jauns-skatijums-uz-sadarbibu-uznemejdarbiba