Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubators informē, ka šodien plānotie bezmaksas svētku vebināri par godu inkubatora 5. dzimšanas dienai tiek atcelti. 

“Arī šogad vēlamies turpināt 2021. gadā iesākto tradīciju un savā dzimšanas dienā Jums, LIAA Liepājas biznesa inkubatora dalībnieki, draugi, sadarbības partneri un sekotāji, dāvināt paliekošu un nezūdošu vērtību – zināšanas”, tā LIAA Liepājas biznesa inkubatora komanda par svētku vebināriem. Vebināri būs skatāmi 25. februārī, LIAA Liepājas biznesa inkubatora Facebook kontā tiešraidēs plkst. 11.00, 13.00 un 15.00.

 Programmā

 11.00 – 12.00

Elīna Egle un Kristīne Doroško – llgtspēja un zaļmaldināšana – kā no tās izvairīties?

Elīna ir uzņēmuma VA Communications partnere. Viņa jau vairāk kā 15 gadus rūpējas par dažādu nozaru uzņēmumu un augstu amatpersonu reputāciju Latvijā un starptautiski. Iepriekš vadījusi NATO Rīgas Samita preses centru, strādājusi Valsts prezidenta komandā un ar starptautiskiem projektiem Londonā aģentūrā Weber Shandwick un vadošajā ilgtspējas organizācijā Forum for the Future. Kopā ar kolēģiem Elīna attīsta jaunu virzienu – VA Purpose – kas ir atbalsts uzņēmumiem ilgtspējas jautājumos un viecinās to konkurētspēju ESG (vides, sociālās un pārvaldības)jomās.

Kristīne ir VA Purpose ilgtspējas vadītāja ar ilgstošu pieredzi dažādos vides politikas jautājumos (klimata politika, ilgtspējīgi produkti, plastmasas stratēģija un aprites ekonomika), strādājot Eiropas Komisijā, Briselē. Ar pieredzi arī globālos uzņēmumos kā Lidl, kuram palīdzēja attīstīt un sākt ieviest korporatīvo ilgtspējas stratēģiju Latvijas tirgū. Zinātņu maģistra grāds ūdens resursu pārvaldībā, kā arī Cambridge Institute for Sustainability Leadership vadības kurss biznesa ilgtspējā.

Links uz vebināru – https://www.facebook.com/events/655275995787226

13.00 – 14.00
Miķelis Baštiks – Kā zīmola vērtības izceļ personīgo identitāti un ietekmē mūsu ikdienas lēmumus?

 Miķelis Baštiks ir grafikas dizainers, dizaina studijas “Asketic” līdzdibinātājs. Strādājot dizaina nozarē pēdējos 15 gadus, Miķelis uzkrājis vērā ņemamu pieredzi, īstenojot gan apjomīgus projektus, gan veidojot projektus paša priekam – piemēram, Zemes Ābeci bērniem. Ikdienā strādā ar augošiem un ambicioziem uzņēmumiem, lai veidotu elegantu, skaidru un konsekventu zīmola vizuālo valodu.

Links uz vebināru – https://www.facebook.com/events/1417958851953287/

15.00 – 16.00
Zuarguss – Kāpēc sekmīgie uzņēmumi saviem vadītājiem un darbiniekiem māca Emocionālā Intelekta prasmes?

Zuarguss ir mācību uzņēmuma “11humans” vadītājs.

Uzņēmējs ar 20 gadu pieredzi un vadītājs vairākiem uzņēmumiem. Sāka darbu medijos no 1999.gada. Kopš 2011. gada nomainījis mediju darbības sfēru uz izglītību. Kopš 2017.gada attīsta online mācību programmas angļu, latviešu valodās, izveidojis jaunu mācību instrumentu organizācijām, sociālo mācību tīklu “11humans”. Kā mācību treneris strādā ar uzņēmumiem palīdzot attīstīt komunikācijas, motivācijas, emocionālā intelekta prasmes vadītājiem un darbiniekiem. Vadījis vairāk kā 2000 lekcijas, mācību treniņus 35 000 cilvēku. Izstrādājis emocionālā intelekta apmācību programmas uzņēmumu vadītājiem, izglītotājiem un jauniešiem. Metodes ņem no savas darba pieredzes un kā treneris attīstījies strādājot kopā ar pasaules līmeņa speciālistiem no Anglijas, Vācijas, ASV, Latvijas. Savās mācībās savieno zinātnisku pētījumu argumentāciju un liek lielu uzsvaru uz praktiskām metodēm, mācību procesā rada vieglu, uz sadarbību vērstu atmosfēru, izmantojot dažādas neformālās izglītības metodes kā arī humoru.

Links uz vebināru – https://www.facebook.com/events/955545761744191

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

Papildu informācija:

Ieva Ozoliņa-Balcere

Vecākā projektu vadītāja

LIAA Liepājas biznesa inkubators

Dārza iela 4/8, Liepāja

e-pasts: liepaja@liaa.gov.lv
tālrunis: +371 62401092
Facebook | Instagram