Ikvienam Kurzemes jaunietim vecumā līdz 30 gadiem ir unikāla iespēja bez maksas no 4. – 22. jūnijam pieredzējušu lektoru pavadībā apgūt metodes par savas uzņēmējdarbības jomas definēšanu, ideju izstrādi, biznesa projekta vadību, apgūt biznesa vidē un vadībā nepieciešamās prasmes, un izmantojot savstarpēja atbalsta sistēmu, iegūt kontaktu tīklu savas idejas ieviešanai dzīvē. Mācības tiek organizētas ar EEZ grantu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Kurzemes plānošanas reģiona atbalstu.

”Mācības tiks organizētas interaktīva procesa veidā un būs piemērotas tiem, kuriem ir sajūta par savu uzņēmēja, vadītāja vai līdera potenciālu” – tā par projektu saka mācību lektors, uzņēmējs un mācību tīkla ”11 humans” veidotājs Zuarguss Zarmass. Viņš norāda, ka: ”Divu nedēļu atraktīvā mācību procesā dalībnieki ātri un padziļināti varēs izprast jebkuram vadītājam un uzņēmējam būtiskas lietas:

  • Nodefinēt industriju, kurā attīstīties darba vai uzņēmējdarbības jomā;
  • Nodefinēt savu lomu (potenciālā vai idejas) uzņēmumā vai projektā;
  • Saprast, ko darīt darba, uzņēmējdarbības jomā arī nestabilos ekonomisko izmaiņu laikos;
  • Uzzināt par finanšu piesaistīšanas principiem projektiem, uzņēmējdarbībai;
  • Saprast projektu, uzņēmumu attīstības principus;
  • Saprast savu mācīšanās un personīgās attīstības stilu.

Mācību kursam aicināti pieteikties jaunieši vecumā līdz 30 gadiem, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Kurzemes reģionā. Vēl viens ierobežojums ir vietu skaits, tāpēc jaunieši tiek aicināti pieteikties savlaicīgi.

Pieteikuma anketa ir pieejama šajā saitē: https://ieej.lv/lMDKB

Mācības sāksies sestdien, 4.jūnijā ar klātienes tikšanos Liepājā, Lielajā Dzintarā, tālāk mācību process norisināsies tiešsaistē ar vēl vienu kopīgu sanākšanu 18.jūnijā. Online mācības notiks sociālajā mācību tīklā ”11 humans”, kas veidots saskaņā ar spēļošanās elementiem, kur aktīvākos dalībniekus mācību beigās sagaidīs balvas. Tāpat mācību process būs virzīts uz savstarpēju kontaktu veidošanu starp dalībniekiem un atbalstu. Lektoru vidū būs uzņēmējs un mācību tīkla ”11 humans” veidotājs Zuarguss Zarmass, kā arī vēl vairāki uzņēmēji un investori, kas dalīsies ar dažādiem noderīgiem padomiem un trikiem, kā savas uzņēmējdarbības idejas realizēt dzīvē. Mācību process beigsies pirms Jāņiem – 22. jūnijā.

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Krole
Projekta vadītāja
”11 humans”
info@11humans.com
+371 29180005