Šī gada 6.decembrī Kurzemes plānošanas reģions projekta “Militārais mantojums” ietvaros Liepājā, “Hotel Amrita” zālē “Jēkabs 1” organizē klātienes semināru ciklā – Militārā mantojuma tūrisma produkta izstrāde un sadarbības tīkla izveide. Semināra mērķis ir iepazīstināt reģiona novadu tūrisma speciālistus, militārā mantojuma objektu īpašniekus un apsaimniekotājus un uzņēmējus ar partneru pieredzi un iepazīstināt ar galvenajiem ieguvumiem, popularizējot militāro mantojumu. Projekta galvenais mērķis ir piesaistīt reģioniem vairāk tūristu. Seminārā piedalās eksperti, kas sniedz zināšanas un pieredzi tūrisma produktu attīstībā.

Semināra norises laiks: 2022.gada 6.decembris, plkst. 9.30 – 17.00;

Semināra norises vieta: “Hotel Amrita”,  zāle “Jēkabs 1”, Rīgas iela 7/9, Liepāja

Militārais mantojums Latvijā reti tiek uzskatīts par vērtīgu tūrisma resursu, tomēr, ņemot vērā vēstures līkločus, tā klātbūtne īpaši Kurzemē ir ievērojama. Tāpat tūrisma potenciāls, kuru rada pieaugošā interese par Latvijas militārā mantojumu, netiek pilnvērtīgi izmantots. Ar šo semināru cikla palīdzību mēģināsim atbildēt uz jautājumiem, vai militāro mantojumu ir iespējams pārvērst par mūsdienu ceļotājam pievilcīgu tūrisma produktu un kas interesē militārā mantojuma tūristu, kā arī atbalstīsim tūrisma speciālistus, militārā mantojuma objektu īpašniekus un apsaimniekotājus, kā arī uzņēmējus sava tūrisma piedāvājuma bagātināšanā un sadarbības tīklojuma veidošanā. Tūrisms ir ļoti dinamiska vide, kas no nozares speciālistiem prasa nemitīgu jaunu zināšanu apguvi un tīklojuma izveidi, lai aktīvi veidotu sadarbību, paplašinātu savu klientu loku.

Pasākums tiek organizēts projekta “Latvijas-Igaunijas kopīgā militārā mantojuma tūrisma produkts (Est-Lat156)” ietvaros, kas tiek realizēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda INTERREG Igaunijas-Latvijas Pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam atbalstu.

Pieteikšanās semināram

  • Ņemot vērā to, ka dalībnieku skaits ir ierobežots, lūdzam reģistrēties savlaicīgi. Dalībnieki saņems apstiprinājumu par dalību seminārā.
Reģistrācija semināram

Semināra programma

Semināra programma

Informāciju sagatavoja:
Jana Kalve
Kurzemes plānošanas reģiona
Projekta “Militārais mantojums” vadītāja
Jana.kalve@kurzemesregions.lv