Lai stiprinātu reemigrantu kopienu un tās piederību Liepājai, kā arī iepazīstinātu ar dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām, 5. septembrī no plkst.  13.00 līdz 15.00 LOC Manēžā, Brīvības ielā 55, notiks sporta diena ģimenēm, kuras atgriezušās no ārvalstīm, izvēloties par dzīvesvietu Liepāju.

Pasākuma laikā būs iespēja izmēģināt spēkus kāpšanā alpīnisma sienā un ielu vingrošanā, ko nodrošinās instruktori Kristers Krafts un Gvido Šalms. Paralēli tam bērni un jaunieši varēs piedalīties vēl citās īpaši viņiem paredzētās aktivitātes, savukārt vecāku komandas varēs izaicināt viena otru, spēlējot pludmales volejbolu.

Tāpat pasākuma dalībnieki būs aicināti neformālā gaisotnē dalīties ar savu pieredzi dažādu situāciju risināšanā, tostarp, uzzināt, kur griezties, meklējot darbu vai risinot sadzīves jautājumus.

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam ir obligāta. Pieteikšanās notiek elektroniski pieteikumi.liepaja.lv platformā: https://pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/SndMUDlDKzJyRkJkSUU5OTQrdmU4Zz09/

Sporta diena reemigrantu ģimenēm notiek projekta “Reemigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” ietvaros. Projekts tiek īstenots no 2019. gada oktobra līdz 2020. gada septembrim. Galvenais projekta realizētājs ir Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija, sadarbības partneri Kurzemes plānošanas reģions un Liepājas Speciālā ekonomiskā zona. Projekta kopējās izmaksas tiek segtas no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansējuma.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže, tālrunis: 63 404 721, e-pasts: brigita.dreize@liepaja.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas

Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa

Tālrunis: 63 404 775

E-pasts: samd@liepaja.lv