No 4. līdz 8. aprīlim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) tiešsaistē rīko Karjeras dienas darba meklētājiem “ESI SAVAS KARJERAS VIRZĪTĀJS!”

Piedalīties pasākumā var ikviens interesents, kurš meklē darbu vai vēlas attīstīt karjeras vadības prasmes.

Karjeras dienu laikā tiks sniegts praktisks atbalsts darba meklētājiem, organizējot NVA karjeras konsultantu meistarklases darba meklēšanas atbalstam, tiešsaistes pasākumus par karjeras un darba iespējām tautsaimniecības nozarēs, tiešsaistes tikšanos par karjeras iespējām un darba iespējām NVA, individuālās darba interviju simulācijas.

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

NVA logo, tektuāls saturs, zīmējums: cilvēks lido veidot karjeru

MEISTARKLASES darba meklēšanas atbalstam

Karjeras dienu ietvaros NVA karjeras konsultanti piedāvās jums iespēju piedalīties meistarklasēs, lai iemācītos sagatavot darba pieteikuma dokumentus, izmantojot mūsdienīgas platformas, prezentēt sevi darba intervijā, apzināt savus resursus un kompetences darba meklēšanā, kā arī izvirzīt savus karjeras mērķus un motivēt sevi to sasniegšanai.

Meistarklases notiks katru dienu un tās tiks rīkotas tiešsaistē platformā ZOOM, tādēļ izvēlieties Jūs interesējošo meistarklasi un aizpildiet pieteikuma anketu, lai saņemtu pieslēgšanās saiti.

Meistarklases jauniešiem, uzsākot darba meklējumus

  • 4.aprīlī – Mans pirmais CV (Canva) (10.00 -11.00)