Pasākuma apraksts

Ventspils Biznesa atbalsta centrs sadarbībā ar EDIC Ventspils aicina Jūs apmeklēt “Biznesa rīts” semināru “Solis ilgtspējīgā uzņēmējdarbībā: veiksmes stāsti vs. izdzīvošanas spēle!”, kas notiks šī gada 27.februārī plkst. 10:00 Ventspils Biznesa atbalsta centrā (ierašanās no 9:30).

Šī gada pirmais “Biznesa rīts” seminārs ir klāt ar jaunu sparu un iedvesmu! Šis solās būt dažādiem skatupuntkiem un stāstiem bagāts pasākums! Par to, kā uzņēmējdarbības teorija atšķiras no reālās prakses, kā algots darbs atšķiras no uzņēmēja ikdienas, pastāstīs uzņēmējs Atis Mertens, kurš ir guvis darbojies kā jurists tādos atpazīstamos uzņēmumos kā Swedbank, Nordea, darbojies tādos uzņēmumos kā GE Money un Ventspils siltums, kā arī šobrīd darbojas crowdfunding platformā Projektu Banka.

Seminārā sagaidīsim arī “BurgerBārs” un “Cali Bārs” īpašnieku Arturu Raževicu un “HippoCampus īpašnieku Daini Briedi, kuri dalīsies pieredzē un pastāstīs vairāk par to, kā un kāpēc uzsākuši darbu.

Tāpat mūs apciemos arī SIA “Užavas alus” direktore Irēna Pumpura. Pēc semināra dosimies ekskursijā uz uzņēmumu SIA “Užavas alus”.

Pieteikuma anketu meklējiet šeit!
 
Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laicīgi!

Papildu jautājumu gadījumā aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 29555338 vai rakstot uz e-pasta adresi lina.indriksone@vatp.lv

Reģistrācija

Šim pasākumam nav paredzēta reģistrācija