Šī gada 22.septembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Kurzemes plānošanas reģions projektā “Kurzeme visiem” rīko tiešsaistes tikšanos projekta partneriem. Tikšanās laikā pārrunāsim projekta ieviešanas aktualitātes, kā arī uzzināsim vairāk par Atelpas brīža pakalpojuma saņemšanas iespējām Dobeles novadā un izglītības iespējām cilvēkiem ar invaliditāti Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālajā struktūrvienībā.

Pasākuma datums un laiks: 2021.gada 22.septembris plkst. 10.00

Norises vieta: Tiešsaiste, Zoom platforma

Tikšanās darba kārtība

Pieteikšanās pasākumam: Aicinām pieteikt savu dalību līdz š.g. 21.septembrim plkst. 12.00, aizpildot kontaktformu (pieejama, nospiežot uz pogas zemāk). Reģistrētie dalībnieki 21.septembrī saņems pievienošanās saiti tiešsaisstes pasākumam.

Pieteikšanās dalībai

Par projektu “Kurzeme visiem”

Projekts “Kurzeme visiem”  tiek īstenots, lai palielinātu ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem. To no 2015. – 2023.gadam ar Eiropas Sociālā fonda un valsts finansējuma atbalstu īsteno Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar pašvaldībām, to bērnu sociālās aprūpes centriem un valsts sociālās aprūpes centru “Kurzeme”.

Vairāk informācijas par projektu tā mājas lapā: www.kurzemevisiem.lv vai Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā: https://www.kurzemesregions.lv/projekti/socialas-joma/kurzeme-visiem/.