Foto: Radio SWH

6. maija raidījumā „Tikko atgriezušies” Inese Vaikule telefoniski sarunājas ar Inesi Elizabeti Johanseni no Ventspils. Inese pavadījusi sava mūža 7 gadus Norvēģijā, dzīvojusi Oslo, apguvusi norvēģu valodu, strādājusi Norvēģijas-Afganistānas komitejā – labdarības organizācijā. Atgriežoties Latvijā, risinājusi problēmas dēla asimilācijai skolā. Šobrīd strādā pie sava koučinga biznesa attīstības un vēlas nodibināt bezpeļņas organizāciju, lai veicinātu pozitīvas pārmaiņas Latvijā, runājot par dažādām sabiedrībā aktuālām tēmām. Par tām, par kurām runāts netiek vai tiek runāts daudz par maz.

Viss raidījums “Tikko atgriezušies” klausāms šeit: MixCloud

Atgādinām, ka no 1.aprīļa, Radio SWH ēterā katru trešdienu plkst. 15.30 būs dzirdami raidījuma cikla „Tikko atgriezušies” 3. sezonas raidījumi!  Radio SWH norāda: “Mēs priecājamies, ka daudzi mūsu klausītāji un latviesi.com portāla lasītāji izrādīja interesi un novērtēja raidījumā gūstamo pieredzi, tādēļ mēs turpinām raidījuma sēriju arī šogad. Situācija pasaulē nav ignorējama, tomēr mēs ticam, ka cilvēki joprojām domā par atgriešanos Latvijā.”
Raidījumu var noklausīties Radio SWH mājas lapā: https://www.radioswh.lv/2020/05/tikko-atgriezusies-inese-elizabete-johansene/