Nu jau tradicionāla rītausmas sagaidīšana ar koncertu “AUSMA 2021” notiks 2021. gada 21. augustā. Pasākuma vieta pie Bārtas upes ir tā pati, bet adrese mainījusies: Dienvidkurzemes novada Otaņķu pagasta “Upeskrasti”.

Šogad koncerta programmā: pulksten piecos klausīsimies Riharda Lībieša ģitārspēli, kuras pavadījumā rītausmas deju izdejos Kristīne Brīniņa, bet par dejas un gaismas saspēli rūpēsies Pēteris Brīniņš. Programmu turpinās un iedvesmos skaistai dienai “O. Demčenko džeza kvartets”. Koncerta noslēgumā uz “Upeskrastu” laipiņas improvizētas skatuvītes kāps Aija Vītoliņa ar grupu. Pēdējais priekšnesums nebūs akustisks, un tas rītausmas koncertā būs jaunums.

Kā katru gadu, koncertu varēs klausīties no laivām, kuras varēs īrēt no organizētājiem. Nomas laivu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Aicināti ierasties arī klausītāji ar savām laivām un peldlīdzekļiem, ievērojot drošību uz ūdens. Ir iespēja ierasties iepriekšējā vakarā un nakšņot savā teltī.

Klausīties un skatīties bez maksas varēs arī no krasta, bet svarīgi ir ierasties laicīgi. Pēc pulksten 5.00 automašīnas jānovieto pirms tilta. Dalībniekiem iesakām līdzi ņemt lukturīti, siltas drēbes un ievērot klusumu.

Ap plkst. 7.00 „Upeskrastos” rīta rasā varēs baudīt brokastu putru, uzkodas, tēju un kafiju. Vēlams līdzi ņemt savus brokastu traukus – bļodiņu, šķīvīti, karoti un krūzīti, lai nevairotu planētas atkritumu kalnus.

Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā koncerts notiks „Upeskrastu” šķūnī.

Pasākumu organizē “Bārtas upes radošā apvienība” sadarbībā ar Valsts kultūrkapitāla fondu, Kurzemes plānošanas reģionu un „Sofijas laivas”. Informatīvi atbalsta Nīcas novada dome.  Vairāk uzzināt var, zvanot Annai (tel. 22015141) vai rakstot biedriba.bura@gmail.com.

Pieteikšanās: https://ieej.lv/PeJXq