2020. gada 28. oktobrī plkst. 11:00 – 15:00 Nodarbinātības valsts aģentūra un Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) organizē tiešsaistes darba dienu „Darbs un karjera Latvijā”.
Darba meklētāj, piesakies tiešsaistes darba intervijām IT un finanšu jomā, kā arī saņem konsultāciju par dzīves un darba apstākļiem Latvijā!
Aicinām darba meklētājus piedalīties tiešsaistes darba dienā, kas norisināsies Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu, kurā darba meklētājs varēs bez maksas reģistrēties, ievietot savu CV, pieteikties aktuālai vakancei un pasākuma dienā tiešsaistē (online) tikties ar darba devēju “virtuālās” Skype darba intervijās.
Reģistrējies, satiec savu darba devēju un uzzini svarīgāko informāciju par sociālajiem un nodokļu jautājumiem no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Valsts darba inspekcijas, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvjiem, “Tele2” sociālo kustības “Latvija strādā” un projekta ‘’Your Move’’ pārstāvjiem.

Pasākuma norise:

Ievērībai: lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija platformā un Skype aplikācija, ja vēlēsieties piedalīties tiešsaistes darba intervijās.

Ja platformā jau esat reģistrējušies, tad pievienojieties savam kontam un izvēlieties dalību pasākumā “Darbs un karjera Latvijā”

Darba devēji: Latvijas, Eiropas savienības darba devēji, kuri piedāvā darba vietas kvalificētiem IT un finanšu jomas darbiniekiem ar konkurētspējīgu atalgojumu
Darba meklētāji: IT un finanšu jomas Latvijas un citu Eiropas valstu darba meklētāji.
Papildu informācija par pasākumu pie Latvijas koordinatora:
Andris Segliņš
e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv
tālr. 63429422