Šī gada 16.maijā plkst. 20.00 (Pēc Latvijas laika) ikviens, kas plāno atgriešanos vai apsver iespēju atgriezties Kurzemē, tika aicināts uz tiešsaistes tikšanos “Nākamā pietura – Kurzeme”, lai uzzinātu par dzīves iespējām, atgriežoties uz dzīvi Kurzemē. Tikšanās laikā interesentiem bija iespēja iepazīties ar 4 remigrantu atgriešanās videostāstiem – Sandi Behmani no Skrundas, Aiju Pušīlovu no Kuldīgas, Ilzi Brūveli no Ventspils un Niedru ģimeni no Liepājas.

Pasākumu rīkoja Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību un Liepājas Speciālo Ekonomisko Zonu, Ventspils pilsētas domes Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas “Livin Ventspils”, Kuldīgas novada pašvaldības iestādi “Kuldīgas Attīstības Aģentūra” un  Skrundas pašvaldību.

Ja Jums ir jautājumi un nepieciešams atbalsts, lai atgrieztos dzimtenē, aicinām sazināties ar remigrācijas koordinatoru, kurš pēc saziņas un vajadzību apzināšanas, sadarbojoties ar pašvaldībām vai citām valsts iestādēm, izstrādā individuālu piedāvājumu. Remigrācijas koordinators var sniegt atbalstu par: pakalpojumiem ģimenēm, mājokļa jautājumiem, darba un uzņēmējdarbības iespējām, sociālo un sadzīves jautājumu risināšanu.

Ar koordinatora sniegtajiem pakalpojumiem var iepazīties: www.paps.lv.  Savukārt vairāk par remigrāciju Kurzemē iespējams uzzināt: www.kurzemesregions.lv/remigracija

Papildu informācijai:

Agnese Berģe, Kurzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore, koordinators@kurzemesregions.lv, tālr. 20478252