Šī gada 8.septembrī Ventspilī tika rīkota jau trešā pilsētas jauno iedzīvotāju tikšanās. Šoreiz pasākums notika neformālā gaisotnē, bez liekām uzrunām, ļaujot jaunajiem ventspilniekiem baudīt vakaru Kino Rio, kur bija iespēja noskatīties multfilmu savējo lokā. Pasākums pulcēja teju 40 gan jaunos ventspilniekus, gan tos, kuri atgriezušies dzimtenē. Pēc filmas visiem bija iespēja savstarpēji aprunāties un baudīt kliņģeri, kas bija par godu jaunajam mācību gadam.

Vēlreiz pārliecinājāmies, cik būtiska un svarīga ir tikšanās un kopā būšanas sajūta, viedokļu un informācijas apmaiņa, kā arī sajūta būt piederīgam.

Paldies visiem, gan lielajiem, gan mazajiem, kuri atnāca! Veidosim tradīcijas kopā! Uz drīzu tikšanos!

Informāciju sagatavoja Ventspils pilsētas pašvaldība.

Informācijai:

Lai palielinātu pašvaldību lomu remigrācijas sekmēšanā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Kurzemes, Latgales, Rīgas, Vidzemes un Zemgales plānošanas reģioniem rīkoja konkursu “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”. Konkursa mērķis – katrā plānošanas reģionā noteikt ne mazāk kā četras pašvaldības, kuras īsteno un plāno īstenot daudzveidīgus atbalsta pasākumus remigrācijas sekmēšanai un sniegt finansiālu atbalstu pašvaldību pieteikumos norādītajām aktivitātēm, kas vērstas uz remigrācijas sekmēšanu.