2023. gada 18. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 Eiropas darba dienu platformā (www.europeanjobdays.eu) norisināsies  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) rīkotā tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”. Pasākuma laikā ar Latvijas darba devējiem tiešsaistē varēs satikties darba meklētāji, kuri dzīvo gan Latvijā, gan citviet pasaulē.  Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” ir lieliska iespēja darba devējiem piesaistīt darbam savos uzņēmumos arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā. Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” piedalīsies tādi darba devēji kā, piemēram, “ACBR”, “Allnex Latvia”,  “Amber Studios”, “Arvato Systems Latvia”, “AV Centrs”, “Baltcom”, “Baltic Restaurants Latvia”, “Caverion Latvija”, “CCC Riga Digital Services”, “Codnity Dev”, “Cognizant Technology Solutions Latvia”, “Civinity LV”, Elektronikas un datorzinātņu institūts, “Eugesta”, Ieslodzījuma vietu pārvalde, “JTimber”, Latvijas Televīzija, Latvijas Universitāte, lidosta “Rīga”, “Maxima Latvija”, Nodarbinātības valsts aģentūra, “Nordeka”, “ORTO klīnika”, Rehabilitācijas centrs “Līgatne”, “Sadales tīkls”, “Secure Solutions Latvia”, “SMS Group”, “Tenax”, “Transcom Worldwide Latvia”, “Will Sensors”, Valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Līdz 17. oktobrim savus profilus Eiropas darba dienu platformā jau ir reģistrējuši 33 Latvijas darba devēji un 1439 darba meklētāji no Latvijas un ārvalstīm – Itālijas, Francijas, Spānijas, Portugāles, Somijas u.c.

Pieteikties dalībai pasākumā ir iespējams līdz pat 18.oktobra rītam. Darba meklētājiem ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā (www.europeanjobdays.eu), jāreģistrējas tiešsaistes darba dienai „Darbs un karjera Latvijā” (https://europeanjobdays.eu/en/event/job-and-career-latvia-0), jāpiesakās vēlamajai vakancei un jāvienojas ar darba devēju par darba intervijas laiku pasākuma dienā – 18. oktobrī. Savukārt darba devējiem, kuri meklē kvalificētus speciālistus vakancēm ar atalgojumu virs 1500 eiro mēnesī, platformā www.europeanjobdays.eu jāreģistrē sava uzņēmuma profils, jāpiesaka vakance, kā arī jāievieto uzņēmuma prezentācija starptautiskās atpazīstamības veicināšanai.

Detalizētāku informāciju var uzzināt, sazinoties ar starptautiskās tiešsaistes darba dienas „Darbs un karjera Latvijā” Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES koordinatoriem Latvijā Andri Segliņu (Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 26591666) un Juri Liepiņu (Juris.Liepins@nva.gov.lv, tālr. 26518666).

Tiešsaistes darba dienas dalībnieki varēs saņemt arī konsultācijas – uz reģistrēto lietotāju jautājumiem tiešsaistē atbildēs NVA un EURES speciālisti.