LV – Dodamies ārpus Rīgas ar jau galvaspilsētā iecienītajiem pasaules stāstu vakariem. Šoreiz 23.septembrī plkst. 17.00būsim Liepājā, kur uzstāsies 2–3 izcili kādas jomas speciālisti, kas kādu laiku pavadījuši ārpus Latvijas, uzkrājuši vērtīgu pieredzi, bet, galu galā, atgriezušies dzimtenē.

Liepājā uzstāsies divi brīnišķīgi cilvēki, kas kādu laiku pavadījuši ārpus dzimtenes, bet dzīvi izveidojuši Latvijā un ir savas zemes patrioti!

Kristaps Fridrihsons savulaik kādu laiku nodzīvoja Gērnsijas un Džērsijas salās, kur smēlās profesionālo pieredzi viesmīlības un ēdināšanas nozarē. Atgriežoties dzimtajā pilsētā Liepājā, viņš kopā ar sievu un brāli sāka vadīt Liepājas burgernīcu “Street Burgers”!

“Ceļš ir bijis garš un brīžiem ļoti smags, bet te nu mēs esam – atpakaļ Liepājā,” teic Kristaps!

Solvita Bodoga jau no bērnības aizrāvusies ar cirka mākslu, kādu laiku pavadījusi Ukrainā, Francijā, Zviedrijā un citviet, lai pilnveidotu savas zināšanas un prasmes šajā arodā! Solvitas dzīve ir krāsainu un aizraujošu notikumu bagāta ne tikai pasaulē, bet arī dzimtajā Liepājā!

“Cirks ir mans dzīvesveids, visos manos projektos tas ir klātesošs. Man vienmēr paticis, ka cirkā cilvēks spēj vairāk nekā patiesībā. Tas ir brīnums realitātei,” saka Solvita.

Tiekamies jau sestdien!

Seko līdzi jaunumiem un pievienojies! (Google forma braukt līdzi): https://forms.gle/QHsxHnQj8kETyfWf9

Vairāk par pasākumu: https://www.facebook.com/events/215446794845272