Šī gada 3.jūnijā Liepājas Dzintarā no plkst. 10.00 – 15.00 notiks Ekonomikas Ministrijas organizētais forums “#atbalstsuzņēmējiem – impulss jaunam izrāvienam”. Pasākumā Kurzemes plānošanas reģiona uzņēmējdarbības centra vadītāja Baiba Kūma, kura pastāstīs par reģionā pieejamo atbalstu uzņēmējiem. Savukārt Ekonomikas ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Attīstīstības finanšu institūcijas Altum pārstāvji pastāstīs par aktuālajām atbalsta programmām un par plānotajiem finanšu instumentiem uzņēmējdarbības attīstībai Atjaunošanas fonda un jaunajā Eiropas Savienības fondu plānošanas periodā.

Pieteikšanās pasākumam: aizpildot anketu tiešsaistē

Pasākuma dienas kārtība:

Pasākuma laikā būs iespēja klātienē konsultēties ar Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts darba inspekcijas, Valsts ieņēmuma dienesta, Lauku atbalsta dienesta ekspertiem. Uzņēmēji varēs konsultēties par atbalsta programmām un citiem jautājumiem.

Plašāka informācija pieejama: https://www.em.gov.lv/lv/notikums/forums-atbalstsuznemejiem-impulss-jaunam-izravienam-1?date=0