Š.g. 10.decembrī aicinām uz trešo semināru 12 apmācību ciklā par kuršiem un tūrisma produkta veidošanu. Šoreiz tiekamies Rucavā, kur Sventājas kuršu biedrības vadītājs Miķelis Balčus unikālā izloksnē stāstīs par kuršiem Sventājā. Turpinājumā garšīga iepazīšanās ar tūrisma produktu “Kurzemnieku goda mielasts”, ko piedāvās etnogrāfiskās mājas “Zvanītāji” saimniece Sandra Aigare. Prof. Jura Urtāna stāstījumā uzzināsiet nezināmus faktus par Kurzemes Elku kalniem. Semināra noslēgumā aktīva ceļotāja un sabiedrisko attiecību eksperte Baiba Ābelniece dalīsies pieredzē par mārketinga trikiem tūristu piesaistē.

Datums: 2018.gada 10.decembris

Vieta: Rucavas kultūras nams, Rucava

Programmā:

10.30     Reģistrēšanās, kafija

10.45     Informācija par tūrisma maršrutu “Baltu ceļš”, Aiva Jakovela, Kurzemes plānošanas reģiona projekta vadītāja

11.00     Kurši Sventājā. Miķelis Balčus, Sventājas kuršu biedrības vadītājs, stāstnieks, vēstures zinātājs un pētnieks

12.00     Praktiskā pieredze. Tūrisma produkts “Kurzemnieku goda mielasts”. Sandra Aigare, etnogrāfiskā māja “Zvanītāji”

13.30     Kurzemes Elku kalni. Prof. Juris Tālivaldis Urtāns, vēsturnieks un arheologs, vēstures zinātņu doktors, habilitētais mākslas zinātņu doktors

15.00     Kas ir svarīgi tūristam jeb mārketinga triki, lai piesaistītu tūristus. Aktīva ceļotāja un sabiedrisko attiecību eksperte Baiba Ābelniece

Aicinām dalību seminārā pieteikt līdz š.g. 6.decembrim tiešsaistēhttps://ej.uz/Kursi_Rucava
Pasākums bez maksas, iepriekš piesakoties, vietu skaits ierobežots.Informējam, ka projekta publicitātes nodrošināšanai pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī personas datu apstrāde reģistrēšanās nodrošināšanai.

 

Kontaktinformācija:
Aiva Jakovela
KPR projektu vadītāja
+371 26315137
aiva.jakovela@kurzemesregions.lv

Semināra programma