LLI-010 “DABAS TŪRISMS VISIEM (UniGreen)”

Pagājšnedēļ, 10.novembrī, ar svinīgu pasākumu un lentas griešanu tika atklāta jaunā pastaigu taka Skrundā, kas ir pirmā ar Kurzemes plānošanas reģiona īstenotā Interreg Latvijas-Lietuvas sadarbības programmas projekta “Dabas tūrisms visiem” (UniGreen) atbalstu izbūvētā taka Kurzemē. Jaunā pastaigu taka ir 522 metrus gara un sniedzas gar Ventas upes krastu no Saldus ielas un Ventas ielas krustojuma līdz pat Rūpniecības ielai. Paredzēts, ka jaunā taka turpmāk kalpos kā sportošanas, aktīvās atpūtas un pastaigu vieta. Takas atklāšanā piedalījās gan novada domes, gan UniGreen projekta pārstāvji, gan arī paši Skrundas iedzīvotāji, kas jautru priekšnesumu pavadībā izgāja jauno taku, apskatot arī takas ceļā ierīkotās atpūtas vietas un jaunizbūvēto tiltiņu. Taka ir viegli izbraucama arī cilvēkiem ratiņkrēslos, tā ir 1,80m plata, ar stingru, granīta izsiju segumu.
 
Atklāšanas pasākuma noslēgumā Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece vēlēja, lai izdodas nākamie projekti un plāni sakopt un padarīt skaistu, apmeklētājiem un atpūtniekiem izmantojamu Ventas kalnu, un lai šī pastaigu taka kļūst par iecienītu atpūtas vietu.

Augstākminētā informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Informāciju sagatavoja:
Kurzemes plānošanas reģiona
UniGreen Projekta vadītāja
Alise Lūse
Tālrunis: 26567874, alise.luse@kurzemesregions.lv Augstākminētā informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.