Radi  Ziemassvētku sajūtu gan sev, gan tuviniekiem un draugiem ar labumiem no Kurzemes!

Šogad izpaliek tradicionālie Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi, kur varējām nolūkot dāvanas, ko darinājuši mūsu pašu mazie ražotāji un amatnieki. Šobrīd ir būtiski sniegt patiesu atbalstu mūsu vietējo vērtību radīšanā un attīstībā.

Tāpēc Kurzemes plānošanas reģions kopā ar projektu “Ražots Kurzemē” uzsācis akciju “Dāvanas no Kurzemes”, lai aicinātu ikvienu Ziemassvētkos atbalstīt vietējos ražotājus. Akcijas ietvaros  www.razotskurzeme.lv īpašā sadaļā apkopota informācija par vairāk nekā 110 Kurzemes mazajiem ražotājiem un amatniekiem, viņu produktiem un piedāvājumiem, ko dāvināt svētkos, celt galdā vai lietot ikdienā.  

Mājas lapā www.razotskurzeme.lv iekļauta informācija par tiem Kurzemes uzņēmumiem, ražotājiem un amatniekiem, kuri nodrošina piegādi, izmantojot dažādus piegādes kanālus – pakomātus, kurjeru, pasta un autopasta starpniecību, vai nogādājot pasūtījumu līdz pircēja namdurvīm.  Lielākā daļa ražotāju gatavi arī sūtījumus nogādāt ārpus Latvijas, tāpēc lielisku dāvanu no Kurzemes iespējams sarūpēt gandrīz jebkurā pasaules malā.

Mājas lapā informācija par Kurzemes ražotājiem apkopota 14 kategorijās – bērniem, skaistumam un stilam, apģērbs, keramika, medus, maize, piena izstrādājumi, saldumi, zivis, dzērieni, dabas veltes, izdevumi, dāvanas no koka un dažādi.

Vai Jūs jau izvēlējāties Kurzemes ražotāju un amatnieku ražojumus, kas derēs gan dāvanām, gan svētku galdam, gan ikdienai? 

Ja vēl nē, aicinām iedvesmoties no akcijas “Dāvanas no Kurzemes” radio reklāmas un iepriecināt gan sevi, gan tuviniekus un draugus!

 

Jo vietējie ir jāatbalsta!

Informācija Kurzemes uzņēmējiem un mājražotājiem

  • Esat uzņēmējs vai mājražotājs, kurš piegādā savu preci līdz pircējam, un  arī vēlaties iesaistīties akcijā “Dāvanas no Kurzemes”?

Piesakieties, aizpildot anketu, lai arī Jūsu produkti un ražojumi nonāk mājas lapas www.razotskurzeme.lv īpašajā Ziemassvētku sadaļā!

Aizpildīt anketu un pieteikties