LIAA Ventspils inkubators šī gada 31.maijā plkst. 10.00 – 11.30 rīko tiešsaistes pasākumu  – INOVĀCIJA UN ILGTSPĒJA. Uzņēmējdarbības mūžīgais dzinējs.

Pasākuma laikā dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja iepazīties ar dažādiem inovāciju veidiem un to, kas ir laba inovācija. Lekcija komersantiem palīdzēs apjaust sava uzņēmuma “inovāciju karti” un atzīmēt tajā jau atklātās teritorijas un teritorijas, kuras vēlams atklāt, lai paaugstinātu savu konkurētspēju. Īpaša uzmanība tiks pievērsta arī ilgtspējai kā inovāciju uzplaukuma virzītājspēkam.
Lekcijas programmā paredzēts aplūkot šādus jautājumus:
• inovāciju veidi;
• labas inovācijas 5 kritēriji;
• ilgtspēja kā inovāciju virzītājs un rezultāts.
Lekciju vadīs zinātņu doktors, MBA, PostDoc pētniece, inovāciju un ideju vadības lektore un konsultante, SIA “Idea innovation institute” vadītāja Elīna Miķelsone.
Elīnas Miķelsones visas dzīves jomas saistītas ar inovācijām un ideju vadību ne tikai akadēmiskā un profesionālā, bet arī personīgā līmenī. Lektore pastāvīgi atjauno zināšanas inovāciju jomā ārvalstu universitātēs. Vada lekcijas, vieslekcijas un seminārus par inovācijām, projektu vadību un radošumu akadēmiskā vidē, tostarp Banku augstskolā, RTU, RSU, RISEBA, BVK. Kopš 2015. gada darbojas arī kā ideju un inovāciju konsultants. Izveidoto aktīvo inovāciju apmācību ”Ideju fitness” apguvuši tādi uzņēmumi kā TELE2, Tet, Evolution Gaming, CircleK un citi. Ar patiesu prieku darbojas RTU Zinātnes un inovāciju centrā, palīdzot studentiem radīt jaunus produktus. Kopumā pēdējo 4 gadu laikā konsultējusi vairāk kā 400 esošos un topošos uzņēmējus inovāciju jautājumos.
Lekcija norisināsies latviešu valodā, un to varēs vērot ikviens interesents LIAA Ventspils biznesa inkubatora Facebook lapā.
Šis ir otrais pasākums četru lekciju ciklā “VEIKTSPĒJA”. Lekciju cikls paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas iegūt praktiskas zināšanas par galvenajiem faktoriem, kas veido augstu pievienoto vērtību un veicina uzņēmuma konkurētspēju.
Plānotās lekcijas:
• “Vai mans bizness ir ienesīgs?”, 2022. gada 23. februārī, ieraksts skatāms @LIAAVentspils video sadaļā;
• “Inovācija un ilgtspēja. Uzņēmējdarbības mūžīgais dzinējs.”, 2022. gada 31. maijā;
• Tēma: Cilvēkkapitāls, 2022. gada augustā;
• Tēma: Digitalizācija, 2022. gada novembrī.
Informāciju par visiem plānotajiem lekciju cikla “VEIKTSPĒJA” pasākumiem tiks publicēta LIAA Ventspils biznesa inkubatora sociālo tīklu kontos Facebook un LinkedIn, kā arī LIAA mājas lapā: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikumu-kalendars
Informācija pārpublicēta no LIAA Ventspils biznesa inkubatora Facebook lapas: https://www.facebook.com/events/426066702185754/