Projektā Est-Lat Harbours Kurzemes plānošanas reģions ir izdevis brošūru “Piekrastes ceļvedis”. Brošūras galvenā mērķauditorija ir burātāji, kas piestāj Latvijas un Igaunijas jahtu ostās, tādēļ arī saturs ir veidots specifiski – aptverot vien abu valstu jūras piekrastes teritorijas, un sevišķi uzmanību veltot tūrisma apskates objektiem pilsētās un apdzīvotās vietās, kur atrodas jahtu ostas. Brošūra ir izdota angļu valodā, taču sagatavošanā ir arī izdevums vāciski runājošajai mērķauditorijai.

Ceļvedis lejupielādei .pdf formātā
Karte lejupielādei .pdf formātā

Piekrastes ceļvedī sniegta informācija par nozīmīgākajām apskates vietām reģionā, lai burātāji, kas ir gatavi īrēt kādu sauszemes transportlīdzekli un pavadīt ostā vairākas dienas, izpētot ne vien jahtu ostas apkārtni, bet apmeklējot arī attālākas tūrisma apskates vietas, noteikti nepalaistu garām visskaistākos un interesantākos objektus. Tāpat brošūrā atrodama informācija arī par pakalpojumu sniedzējiem, kas uzturēšanos ostā darīs bagātīgāku – gidu pakalpojumiem, velosipēdu vai elektrisko skrejriteņu nomas iespējām, arī maršrutiem, kas ejami bez gida pavadības.

Brošūru Piekrastes ceļvedis pirmie saņems jahtu ostu pārstāvji Latvijā un Igaunijā. Bet nākamā gada sākumā, ja vien neparedzēti apstākļi neliegs doties uz citām valstīm, brošūra tiks prezentēta jahtu tūrisma izstādēs Vācijā, Somijā un Zviedrijā.

Augstākminētā informācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.