Brošūra iepazīstina ar Baltijas jūras piekrastes pārgājienu maršrutu, Baltijas jūras krastu starp Rīgu un Tallinu. 1200 km garais pārgājiena maršruts ir daļa no Eiropas garo distanču kājnieku tūrisma maršruta tīkla E9. Jebkura no maršruta 60 dienām var tikt izvēlēta par atsevišķu pārgājienu vai tās iespējams kombinēt. Vienas maršruta dienas paredzētais veicamais attālums ir ap 20 km. Kopējais maršruts ir iedalīts 8 reģionos, kas ļauj atklāt jūras piekrastes dažādību un ļauj ceļotājiem izvēlēties sev vēlamo. Brošūrā izcelti katra reģiona spilgtākie iespaidi, sniegta praktiska tūrisma informācija un tajā iekļauta pārgājiena maršruta karte. Kurzemes reģionā maršruts sadalīts 21 posmā, kas Jūs aizvedīs līdz skaistām baltām , oļainām, zālainām un pat akmeņainām pludmalēm. Lūk cik dažāda ir Kurzemes piekraste!

Brošūra drukāta veidā būs pieejama latviešu, angļu, vācu, igauņu valodās. PDF versija pieejama arī krievu valodā.

Šobrīd Lauku Ceļotājs / Baltic Country Holidays birojā – Kalnciema ielā 40., 3. stāvā darba dienās no 9:00-17:00 iespējams saņemt brošūru angļu valodā. Informēsim par brošūras pieejamību arī citās valodās. No 4.februāra brošūra latviešu, angļu, vācu un igauņu valodās būs pieejama ikviena tūrisma informācijas centrā Latvijā.

Papildu informācija par projektu: www.jurtaka.lv, www.coastalhiking.eu

Papildus informācija:
Kurzemes plānošanas reģions:
Aija Neilande, T.: 26147139
aija.neilande@kurzemesregions.lv
www.jurtaka.lv

Jūrtaka top Igaunijas – Latvijas programmas no Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta “Pārgājienu maršruts gar Baltijas jūras piekrasti Latvijā un Igaunijā” ietvaros.
Augstāk minētā informācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.