Interreg V-A Latvija – Lietuva pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 projekta LLI – 131 “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā” (BUSINESS SUPPORT)

Kā izveidot interesantu stāstu, kā pareizi pasniegt savu produktu/pakalpojumu, kā pareizi izmantot vizuālos materiālus?

23.martā 11:00– 16:00 Ventspilī izzini padomus un knifus veiksmīgai pārdošanai un vienkārši gūsti patīkamas emocijas un motivāciju lieliskā pasākumā “Produkta/pakalpojuma virzīšana tirgū”

Pasākumu vadīs Jānis Viegliņš, Pārdošanas skolas vadītājs un dibinātājs, pārdošanas, komunikācijas un izaugsmes treneris pie kura zināšanas un enerģiju gūst Latvijā labi pazīstami uzņēmumi.

Pasākuma ietvaros būs iespēja iepazīties ar projekta Business Support ietvaros izstrādātajiem materiāliem un rīkiem un izvēlēties sev tīkamāko no tiem lietošanai nākotnē!

Seminārus-darba grupas organizē Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru Latvija – Lietuva pārrobežas sadarbības programmas “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā” ietvaros (projekts Nr. LLI-131).

Informācija par pasākumu:

  • Norises vieta: Ventspils Biznesa atbalsta centrs
  • Adrese: Pils iela 17, Ventspils,  LV-3601
  • Norises laiks: 2019. gada 23.marts no plkst. 10.30-16.00.
  • Darba valoda: latviešu
  • Dalība bezmaksas!

Pieteikšanās līdz 2019. gada 21.marta plkst. 17.00!

Dalība bezmaksas!