Šī gada 27. septembrī Kurzemes plānošanas reģions Saldū īstenoja 5. semināru – darba grupu, kura bija pēdējā no pasākumu ciklā plānotā.
Šo pasākumu ietvaros uzņēmējiem bija lieliska iespēja konsultēties ar ekspertiem eksporta jomā par dažādām niansēm uzsākot darbību eksporta tirgos, kā arī par riskiem un iespējām kurus tos sagaida.
Šo iespēju Kurzemes uzņēmēji arī aktīvi izmantoja uzdodot jautājumus ekspertiem, kā arī aktīvi diskutējot savā starpā.
Saldus semināra-darba grupas atšķirīgā iezīme no pārējiem pasākumiem bija iespēja uzklausīt pieredzējuša eksporta uzņēmuma pieredzes stāstu.
Ar šādu praktisko pieredzes stāstu semināra-darba grupas dalībniekus priecēja  SIA “Cannelle Bakery”  pārstāvis Bruno Ansons, kurš dalījās pieredzē jautājumos kas saistās ar virzību uz eksporta tirgiem, īpaši izceļot sagatavošanās un sadarbības fāzi. Semināra-darba grupas dalībnieki aktīvi izmantoja izdevību uzdot interesējošos jautājumus gan “GatewayBaltic”, gan SIA “Cannelle Bakery” pārstāvjiem. Īpaša interese no dalībnieku puses tika izrādīta tieši jautājumiem par darījumu kontaktu dibināšanu un izplatīšanas kanālu nodrošināšanu.