Liepāja piedāvā darbu un lielisku dzīves kvalitāti latviešiem ārvalstīs

Liepāja aicina atgriezties ārvalstīs dzīvojošos tautiešus, piedāvājot darbu uzņēmumos ar rietumniecisku biznesa vidi.

Ārvalstīs dzīvojošo Latvijas iedzīvotāju ērtībai ir izveidota digitālā platforma “Your Move Liepāja”. Šī platforma ir vienas pieturas aģentūra ārvalstīs dzīvojošajiem tautiešiem, kas plāno atgriezties dzimtenē. Platforma radīta ar mērķi veicināt ārzemēs dzīvojošo tautiešu atgriešanos un savest kopā darba devējus un darba meklētājus.

“Your Move Liepāja” platformā izvietota informācija par:

Šobrīd darba vakances Liepājā pieejamas šādos skandināvu uzņēmumos:

SIA EURO DK www.eurodk.lv LSEZ “Jensen Metal” SIA www.jensenmetal.lv LSEZ SIA “SCAN-PLAST” www.scanplast.lv LSEZ SIA “Caljan Rite-Hite Latvia” www.caljan.com Trelleborg Wheel Systems Liepaja LSEZ SIA www.trelleborg.com SIA “EXPEDIT BALTIC” www.expedit.lv LSEZ SIA META-PLAST www.meta-plast.dk SIA AE PARTNER www.aepartner.lv LSEZ SIA SWEDAN PARTNERS www.swedanpartners.eu LSEZ SIA DAN STORE www.danstore.lv

Bez šeit minētajām, Liepājā ir pieejamas vairāk nekā 300 vakances – no tām gandrīz 100 – mūsdienīgos ražošanas un rūpniecības uzņēmumos.

Digitālā platforma “Your Move Liepāja” tapusi Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldei, sadarbojoties ar biedrību “Ar pasaules pieredzi Latvijā”, kas jau no pagājušā gada enerģiski iesaistījusies ar tautiešu re-emigrāciju saistītās aktivitātēs.