2024. gada 20. februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecībā Liepājā norisināsies informatīvs seminārs uzņēmējiem par atbalsta iespējām. Seminārā Liepājas un reģiona uzņēmēji varēs uzzināt informāciju par LIAA aktuālo pakalpojumu klāstu, Altum jaunumiem uzņēmējiem, kā arī Liepājas pašvaldības aktualitātes un Liepājas speciāli ekonomisko zonas iespējas.

Pasākuma programma:

15.00 Reģistrēšanās, tīklošanās.
15.20 LIAA aktuālais atbalsts jaunajā plānošanas periodā, kura ievirze ir Latvijas Viedās specializācijas stratēģija (RIS3), Vita Liepiņa, LIAA pārstāvniecības Liepājā vadītāja.
15.40 Altum atbalsta programmas uzņēmējiem, Dace Vīksne, Klientu darījumu vadītāja Kurzemes reģionā.
16.00 Liepājas pilsētas uzņēmējdarbības iespējas un piedāvājums, Arnis Vītols, Ekonomikas un stratēģiskās plānošanas nodaļas vadītājs.
16.20 Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde par iespējām un attīstības projektiem Liepājas speciālās ekonomiskās zonas teritorijā.

Laiks: 2024. gada 20. februārī plkst. 15.00-17.00
Darba valoda: latviešu
Dalības maksa: bezmaksas
Pasākuma forma: klātiene
Adrese: Dārza iela 4/8, Liepāja

Pieteikšanās pasākumam platformā Business.gov.lv obligāta un atvērta līdz 20. februāra plkst. 10.00: https://business.gov.lv/pasakums/informativs-seminars-par-atbalsta-iespejam-uznemejiem-liepaja