Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubatora atbalsta vienība Saldū 6. septembrī izsludina jauno biznesa ideju autoru konsultāciju un kopstrādes dienu “Saldus KOPtelpa”, kurā ikvienam interesentam būs iespēja saņemt informāciju par LIAA biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas (PINK) atbalsta programmu, kā arī par pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu. Interesenti individuāli varēs saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Augusta sākumā ar saukli “Tava komanda startam” LIAA biznesa inkubatori izsludināja uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā, kura norisnāsies no 1. – 20. septembrim. Uzņemšanas ietvaros LIAA Liepājas biznesa inkubatora atbalsta vienība Saldū 6. septembrī atvērs durvis jebkuram interesentam apmeklēt “Saldus KOPtelpa” un pavadīt savu darba dienu citādākā vidē – iegūt jaunus kontaktus, iemalkot gardu kafiju un iedvesmoties darīt. Atvērto durvju ietvaros būs iespēja saņemt arī individuālas konsultācijas par pirmsinkubācijas programmu, pieteikumu aizpildīšanu un biznesa ideju attīstīšanas jautājumiem.

Lai pieteiktos kopstrādei nepieciešams aizpildīt pieteikumu mājas lapā www.business.gov.lv/e-pakalpojumi vai arī rakstīt ziņu anete.tirmane@liaa.gov.lv. LIAA Liepājas biznesa inkubatora atbalsta vienība Saldū atrodas Striķu ielā 2, Saldū, 2.stāvā. Kopstrāde 6. septembrī būs atvērta no plkst. 9:00 – 17:00.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ
Reģistrēšanās pamācība business.gov.lv: https://www.youtube.com/watch?v=vT5wsQzWFmQ

Papildu informācija:

LIAA Liepājas biznesa inkubators

Dārza iela 4/8, Liepāja

e-pasts: liepaja@liaa.gov.lv
tālrunis: +37162401092
Facebook | Instagram

Inkubatori.magneticlatvia.lv