No šī gada 15. janvāra reģionālo autobusu maršrutā Kandava–Vāne–Koguļi tiek veiktas izmaiņas kustības shēmā un autobuss turpmāk no Vānes uz Koguļiem brauks caur Matkuli pa autoceļiem V1402 Stende–Sabile–Pūces un V1261 Renda–Matkule. Izmaiņas tiek veiktas ceļu stāvokļa dēļ, tādējādi garantējot lielāku pasažieru drošību un mazinot ietekmi uz transportlīdzekļiem, ar ko tiek veikti pārvadājumi.

 Vienlaikus no kustības grafika tiek izslēgtas pieturas Rudeņi un Ploči, jo tajās ilgākā laika periodā neiekāpa un neizkāpa neviens pasažieris.

Līdz ar to reģionālo autobusu maršrutā nr. 5740 Kandava–Vāne–Koguļi autobuss reisā plkst. 15.40 no Kandavas (kursē skolu mācību laikā no pirmdienas līdz ceturtdienai, izņemot svētku dienas) un reisā plkst. 06.56 no Koguļiem (kursē skolu mācību laikā no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot svētku dienas) neapstāsies pieturās Rudeņi un Ploči, bet pasažieri varēs iekāpt vai izkāpt pieturās Aizupe, Pūces un Matkule. Tāpat kustības shēma ietekmēs reisu plkst. 15.10 no Kandavas, kas tiek izpildīti piektdienās (kursē skolu mācību laikā, izņemot svētku dienas).

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos SIA “Tukuma auto”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Kurzemes plānošanas reģionu.

 Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Saskaņā ar Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma 5.panta piektajā daļā noteikto, ATD kompetencē ir  izstrādāt, pārzināt un plānot maršrutu tīkla reģionālās nozīmes maršrutus, nodrošināt sabiedriskajam transportam no valsts budžeta iedalīto finanšu līdzekļu administrēšanu un piešķiršanu Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un organizēt sabiedriskā transporta pakalpojumus reģionālās nozīmes maršrutos.

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga

VSIA “Autotransporta direkcija”

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv