Š.g. 24.oktobrī plkst. 20:00(pēc Latvijas laika) notiks tiešsaistes raidījums “Noderīgi zināt! Kā ģimenes pārcelšanās uz Latviju ietekmē bērna dzīvi?”
 
Šajā raidījumā diskutēs par to, kā ģimenes pārcelšanās atpakaļ uz Latviju ietekmē bērnus. Diskusijā būs vairāki interesanti viesi, kuri sniegs savu ekspertīzi un pieredzi šajā jautājumā.
 
Viesi:
  • Agnese Berģe – Kurzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore, kas piedalās aktīvi remigrantu atgriešanās procesā un ģimenes pārcelšanās uz Latviju.
  • Ērika Pičukāne – Latviešu valodas aģentūras metodiķe, kas piedalās bērnu valodas attīstības un izglītības jautājumos ārvalstīs un remigrācijas procesā.
  • Daina Gross – Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta pētniece, kas ir veikusi pētījumu par remigrantu bērnu psiholoģisko stāvokli un integrāciju Latvijas skolās.
  • Lita Temistokleusa – Birmingemas latviešu skolas “Saktiņa” vadītāja un “Latviešu pārstāvniecība Apvienotā Karalistē” valdes locekle, kas dalīsies savā pieredzē par bērnu izglītību un identitātes saglabāšanu ārvalstīs.
 
Pievienojieties, lai uzzinātu vairāk par to, kāda ir bērnu pieredze saistībā ar ģimenes pārcelšanos atpakaļ uz Latviju un kā mēs varam atbalstīt šos bērnus šajā procesā.